216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


Ataşehir Arçelik Klima Servisi

Ataşehir arçelik klima servisi bakım ve onarım konusunda tecrübeli personeli ile dilediğiniz zaman size hizmet sunmaktadır. Ataşehir arçelik klima servisi 7/24 ulaşabileceğiniz telefon numaralarıyla dilediğiniz zaman hizmetinize koşan ekibi ile kısa bir sürede çözüm üreterek arızalanmış ya da bakım zamanı gelmiş klimanıza yerinde ya da servis bölgesinde gerekli müdahaleyi yaparak sağlam bir şekilde size teslim etmektedir. Klima servisi olarak kaliteli hizmet anlayışı ile müşteri beklentisinin üstünde hizmet vererek müşterilerimizin gözde servisi haline gelmeyi başardık. Uzun yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde arıza tespitini çok kolay bir şekilde yapan kadrosu müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, yaptığı iş sonrasında müşterilerinden iyi not alarak bir dahaki servis işleminde tekrar tercih edilme sebebi oluyor.

Ataşehir arçelik klima servisi temiz hava eşliğinde bahar tadında yaz mevsimleri geçirmeniz temennisi ile klima bakım ve onarımını zamanında yaptırmanızı tavsiye etmektedir. Deneyimli kadromuzdan dilediğiniz zaman hizmet alabilirsiniz. Kaliteli teknik servis zamanında uygulama ve kolay bakım sayesinde klimanız daha uzun süreli çalışacak, size de mevsimleri dilediğiniz şekilde geçirmek kalacak.


Ataşehir Arçelik Beyaz Eşya Servisi
Ataşehir Arçelik Ankastre Tamiri
Ataşehir Arçelik Klima Bakım

Klima Nasıl Çalışır?
Siz klima kullanıcılarına klima nedir sorusuna verilecek yanıt en iyi ifade ile: yalnızca soğutma yapmak amacı ile kullanılmayan genel olarak bakıldığında ortamın iklimlendirilmesini sağlayan sisteme verilen nesne) isimdir klima. Bulunduğu mekânın platform sıcaklığının istenilen değere ulaştırılması ve havanın tazeliğinin ayarlanması olarak alt başlıklara açılabilecek İklimlendirme klimatizasyon yolu ile konfor seviyesi ile son noktalara ulaşır. Tamamı olmasa da yukarıda bahsi geçen temel başlıkların müşterek bölümünün kontrol altına alınmasına da iklimlendirme denilmektedir. Klima nedir sorusuna yanıt ararken cevap verilmesi gereken bazı farklar mevcuttur. Klima cihazı, yaz aylarında bunaltan sıcaklarda bulunduğumuz alandaki havayı yani ancak diğer deyişle iç ortamdaki gereğinden fazla olan ısıyı dışarı yollayarak ortamı soğutur. Bu esnada havanın içinde bulunan fazla nemi alınır, içeride vacip hızda hava dolaşımı sağlanır ve bu sayede hava filtrelenir. Bu cihazlar kendi gruplarında yalnızca soğutma özelliği olan veya hem soğutma hem de ısıtma özelliği olan cihazlar olarak ikiye ayırılırlar. Klima nasıl çalışır sorusu niteleyerek sorulduğunda cevap verirken klimanın özellikleri açısından şu şekilde cevap verilebilir. Salt soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın etkili olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubet oranı istikrarlı mekânlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan heat-pump cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve bulunduğunuz mekânın şartlarına nazaran ısıtma ihtiyacını da karşılayabilir. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı ölçü sıcaklık değişimini elektrikli yahut infrared ısıtıcılardan fazla henüz az elektrik harcayarak gerçekleştirmeleri ve tasarruflu olmalarıdır.