216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


Beykoz Arçelik Klima Servisi

Beykoz arçelik klima servisi klima kurulumundan başlayarak arıza tespiti, arıza giderme bakım gereken zamanlarda bakım yaparak sizi büyük sıkıntıların gelmesinden kurtarıyor. Siz de klima sahibi iseniz ve oturduğunuz bölge Beykoz civarlarıysa mutlaka Beykoz arçelik klima servisinden yararlanmanız gerekiyor. Beykoz arçelik klima servisi en güzel mevsimlerin sizin olması için elinden gelen bütün gayretleri deneyimli kadrosuyla size sunuyor.

Gururlar gittiği servislerden müşterilerinin yüzünü güldürerek ayrılan ekibi ile desteklerin en iyisini sunan Beykoz arçelik klima servisine bir telefonla ulaşarak adres belirtebilirsiniz. En kısa zamanda yerinizde olacak klima servis yetkilileri arızalanmış klimanızı yerinde ya da kendi servis yerinde tamir ederek size sağlam bir şekilde teslim ediyor. Bu sizin için ne kadar önemli ise servis olarak bizim için de o kadar önemlidir. Çünkü bizim için önemli olan müşterilerimizin bizden razı olmasıdır.

Beykoz Arçelik Beyaz Eşya Servisi
Beykoz Arçelik Ankastre Tamiri
Beykoz Arçelik Klima Bakım

Klima Nasıl Çalışır?
Siz klima kullanıcılarına klima nedir sorusuna verilecek yanıt en iyi ifade ile: yalnızca soğutma yapmak amacı ile kullanılmayan genel olarak bakıldığında ortamın iklimlendirilmesini sağlayan sisteme verilen nesne) isimdir klima. Bulunduğu mekânın platform sıcaklığının istenilen değere ulaştırılması ve havanın tazeliğinin ayarlanması olarak alt başlıklara açılabilecek İklimlendirme klimatizasyon yolu ile konfor seviyesi ile son noktalara ulaşır. Tamamı olmasa da yukarıda bahsi geçen temel başlıkların müşterek bölümünün kontrol altına alınmasına da iklimlendirme denilmektedir. Klima nedir sorusuna yanıt ararken cevap verilmesi gereken bazı farklar mevcuttur. Klima cihazı, yaz aylarında bunaltan sıcaklarda bulunduğumuz alandaki havayı yani ancak diğer deyişle iç ortamdaki gereğinden fazla olan ısıyı dışarı yollayarak ortamı soğutur. Bu esnada havanın içinde bulunan fazla nemi alınır, içeride vacip hızda hava dolaşımı sağlanır ve bu sayede hava filtrelenir. Bu cihazlar kendi gruplarında yalnızca soğutma özelliği olan veya hem soğutma hem de ısıtma özelliği olan cihazlar olarak ikiye ayırılırlar. Klima nasıl çalışır sorusu niteleyerek sorulduğunda cevap verirken klimanın özellikleri açısından şu şekilde cevap verilebilir. Salt soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın etkili olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubet oranı istikrarlı mekânlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan heat-pump cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve bulunduğunuz mekânın şartlarına nazaran ısıtma ihtiyacını da karşılayabilir. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı ölçü sıcaklık değişimini elektrikli yahut infrared ısıtıcılardan fazla henüz az elektrik harcayarak gerçekleştirmeleri ve tasarruflu olmalarıdır.