216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


İçerenköy Arçelik Klima Servisi

İçerenköy Arçelik klima servisi bir telefonla ulaşarak kısa zamanda servis personelini adresinizde bulacaksınız. Kısa sürede uzun çalışma vadesiyle klima bakım ve onarımını yaptırarak yaz aylarında rahat edebilirsiniz.

Deneyimli ekibi ve teknolojik cihazlarıyla müşterilerine hizmet veren İçerenköy Arçelik klima servisi beklediğinizden daha kısa sürede klimanızı onaracak ve klimanızın daha uzun süreli kullanılması için hizmet verecektir. Sınırsız hizmet kalitesiyle İçerenköy Arçelik klima servisinden faydalanabilirsiniz. En güzel yaz mevsimlerini klimanızın serinliği ile geçirin.


İçerenkoy Arçelik Beyaz Eşya Servisi
İçerenkoy Arçelik Ankastre Tamiri
İçerenkoy Arçelik Klima Bakım

Klima Nasıl Çalışır?
Siz klima kullanıcılarına klima nedir sorusuna verilecek yanıt en iyi ifade ile: yalnızca soğutma yapmak amacı ile kullanılmayan genel olarak bakıldığında ortamın iklimlendirilmesini sağlayan sisteme verilen nesne) isimdir klima. Bulunduğu mekânın platform sıcaklığının istenilen değere ulaştırılması ve havanın tazeliğinin ayarlanması olarak alt başlıklara açılabilecek İklimlendirme klimatizasyon yolu ile konfor seviyesi ile son noktalara ulaşır. Tamamı olmasa da yukarıda bahsi geçen temel başlıkların müşterek bölümünün kontrol altına alınmasına da iklimlendirme denilmektedir. Klima nedir sorusuna yanıt ararken cevap verilmesi gereken bazı farklar mevcuttur. Klima cihazı, yaz aylarında bunaltan sıcaklarda bulunduğumuz alandaki havayı yani ancak diğer deyişle iç ortamdaki gereğinden fazla olan ısıyı dışarı yollayarak ortamı soğutur. Bu esnada havanın içinde bulunan fazla nemi alınır, içeride vacip hızda hava dolaşımı sağlanır ve bu sayede hava filtrelenir. Bu cihazlar kendi gruplarında yalnızca soğutma özelliği olan veya hem soğutma hem de ısıtma özelliği olan cihazlar olarak ikiye ayırılırlar. Klima nasıl çalışır sorusu niteleyerek sorulduğunda cevap verirken klimanın özellikleri açısından şu şekilde cevap verilebilir. Salt soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın etkili olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubet oranı istikrarlı mekânlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan heat-pump cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve bulunduğunuz mekânın şartlarına nazaran ısıtma ihtiyacını da karşılayabilir. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı ölçü sıcaklık değişimini elektrikli yahut infrared ısıtıcılardan fazla henüz az elektrik harcayarak gerçekleştirmeleri ve tasarruflu olmalarıdır.