216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


Kadıköy Arçelik Klima Servisi

Kadıköy Arçelik klima servisi zamanında iş bitirme prensibini kendine alışkanlık haline getirerek müşterilerinin mağdur olmaması için elinden geleni yapmaktadır. Kadıköy Arçelik klima servisi bu nedenle Kadıköy’de oturanlar için oldukça önemlidir. Her servisin kendine göre deneyim kazanmış ekibinin olması zamanında iş bitirmeyi beraberinde getiriyor haliyle bu da klima servislerinin büyümesine neden olmaktadır. Kadıköy Arçelik klima servisi kış aylarında da denize yakın olan Kadıköy bölgesinde hizmetine devam etmektedir.

Çünkü klima faydalı olduğu kadar elektronik olması dolayısı ile arızalarla karşı karşıya kalma durumu söz konusudur. Para harcanan bu teknolojinin kısa sürede bozulması elbette büyük külfetleri de beraberinde getirir. Kadıköy en bilindik yerlerinden biridir. Burada da klima tercih edilen teknolojiler arasında yer alıyor. Bu nedenle Kadıköy Arçelik klima servisi durmadan çalışmak zorunda kalır. 

Kadiköy Arçelik Beyaz Eşya Servisi
Kadiköy Arçelik Ankastre Tamiri
Kadiköy Arçelik Klima Bakım

Klima Nasıl Çalışır?
Siz klima kullanıcılarına klima nedir sorusuna verilecek yanıt en iyi ifade ile: yalnızca soğutma yapmak amacı ile kullanılmayan genel olarak bakıldığında ortamın iklimlendirilmesini sağlayan sisteme verilen nesne) isimdir klima. Bulunduğu mekânın platform sıcaklığının istenilen değere ulaştırılması ve havanın tazeliğinin ayarlanması olarak alt başlıklara açılabilecek İklimlendirme klimatizasyon yolu ile konfor seviyesi ile son noktalara ulaşır. Tamamı olmasa da yukarıda bahsi geçen temel başlıkların müşterek bölümünün kontrol altına alınmasına da iklimlendirme denilmektedir. Klima nedir sorusuna yanıt ararken cevap verilmesi gereken bazı farklar mevcuttur. Klima cihazı, yaz aylarında bunaltan sıcaklarda bulunduğumuz alandaki havayı yani ancak diğer deyişle iç ortamdaki gereğinden fazla olan ısıyı dışarı yollayarak ortamı soğutur. Bu esnada havanın içinde bulunan fazla nemi alınır, içeride vacip hızda hava dolaşımı sağlanır ve bu sayede hava filtrelenir. Bu cihazlar kendi gruplarında yalnızca soğutma özelliği olan veya hem soğutma hem de ısıtma özelliği olan cihazlar olarak ikiye ayırılırlar. Klima nasıl çalışır sorusu niteleyerek sorulduğunda cevap verirken klimanın özellikleri açısından şu şekilde cevap verilebilir. Salt soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın etkili olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubet oranı istikrarlı mekânlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan heat-pump cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve bulunduğunuz mekânın şartlarına nazaran ısıtma ihtiyacını da karşılayabilir. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı ölçü sıcaklık değişimini elektrikli yahut infrared ısıtıcılardan fazla henüz az elektrik harcayarak gerçekleştirmeleri ve tasarruflu olmalarıdır.