216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


Kalamış Arçelik Klima Servisi

Kalamış Arçelik klima servisi garantisini verdiği arıza bir daha tekrar etmesi durumunda herhangi bir ücret ödemeden klima servisimizi arayarak klimanızın gerekli bakım ve onarımını yaptırabilirsiniz. Para harcamadan arkanıza yaslanarak klima serinliğinde yaz aylarını geçirebilirsiniz. Kalamış arçelik klima servisi güler yüzlü ve uzun yılların deneyim ve tecrübesine sahip olan kadrosuyla dilediğiniz zaman en kısa sürede yanınıza gelerek arızalanmış cihazınızı tamir ederek sağlam bir şekilde size teslim etmektedir. Size kalan yarım kalan işlerinizi devam etmek olacak.

En kısa zamanda en kalıcı çözümler üreten ekibimiz servis garantisi altında cihazlarınızı size teslim etmektedir. Bu da elbette cihazınızı güven içinde kullanmanız için yeterli bir sebeptir. Kalamış arçelik klima servisine ulaşmak için teknik destek numaramızdan arayabilirsiniz.

Kalamis Arçelik Beyaz Eşya Servisi
Kalamis Arçelik Ankastre Tamiri
Kalamis Arçelik Klima Bakım

Klima Nasıl Çalışır?
Siz klima kullanıcılarına klima nedir sorusuna verilecek yanıt en iyi ifade ile: yalnızca soğutma yapmak amacı ile kullanılmayan genel olarak bakıldığında ortamın iklimlendirilmesini sağlayan sisteme verilen nesne) isimdir klima. Bulunduğu mekânın platform sıcaklığının istenilen değere ulaştırılması ve havanın tazeliğinin ayarlanması olarak alt başlıklara açılabilecek İklimlendirme klimatizasyon yolu ile konfor seviyesi ile son noktalara ulaşır. Tamamı olmasa da yukarıda bahsi geçen temel başlıkların müşterek bölümünün kontrol altına alınmasına da iklimlendirme denilmektedir. Klima nedir sorusuna yanıt ararken cevap verilmesi gereken bazı farklar mevcuttur. Klima cihazı, yaz aylarında bunaltan sıcaklarda bulunduğumuz alandaki havayı yani ancak diğer deyişle iç ortamdaki gereğinden fazla olan ısıyı dışarı yollayarak ortamı soğutur. Bu esnada havanın içinde bulunan fazla nemi alınır, içeride vacip hızda hava dolaşımı sağlanır ve bu sayede hava filtrelenir. Bu cihazlar kendi gruplarında yalnızca soğutma özelliği olan veya hem soğutma hem de ısıtma özelliği olan cihazlar olarak ikiye ayırılırlar. Klima nasıl çalışır sorusu niteleyerek sorulduğunda cevap verirken klimanın özellikleri açısından şu şekilde cevap verilebilir. Salt soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın etkili olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubet oranı istikrarlı mekânlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan heat-pump cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve bulunduğunuz mekânın şartlarına nazaran ısıtma ihtiyacını da karşılayabilir. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı ölçü sıcaklık değişimini elektrikli yahut infrared ısıtıcılardan fazla henüz az elektrik harcayarak gerçekleştirmeleri ve tasarruflu olmalarıdır.