216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


Kartal Arçelik Klima Servisi

Kartal Arçelik klima servisimiz haftanın 7 günü, 24 saati klima servisi hizmetini sürdürmektedir. Sizler ister cumartesi olsun ister pazar günü saat fark etmeksizin istediğiniz an servisimizi arayıp çağırabilirsiniz. Klimalarınızın bozulması saat gözetmediği için klima servisimiz de saat gözetmeksizin işine devam etmektedir.

Sizlerde ihtiyacınız olan her an gönül rahatlığıyla servisimizi çağırabilirsiniz. Klima servisimiz sadece klima tamiri değil klima bakımı ve klima montajı da yapmaktadır. Satın aldığınız klimanızın hem montajını yaptırmak hem de klima kullanım ile detaylı ve doğru bilgiye sahip olmak için de bizleri arayabilirsiniz. Üstelik sağlığınız için büyük önem taşıyan klimanızın senelik bakımlarını da ihmal etmemeniz gerektiğini önemle belirtiyoruz.

Kartal arçelik klima Servisimiz klimalarınızın senelik bakımlarını da büyük bir hassasiyet ile yapmaktadır. Ayrıca uygun fiyatlarıyla sizleri de sevindirmektedir.

Kartal Arçelik Beyaz Eşya Servisi
Kartal Arçelik Ankastre Tamiri
Kartal Arçelik Klima Bakım


Klima Nasıl Çalışır?
Siz klima kullanıcılarına klima nedir sorusuna verilecek yanıt en iyi ifade ile: yalnızca soğutma yapmak amacı ile kullanılmayan genel olarak bakıldığında ortamın iklimlendirilmesini sağlayan sisteme verilen nesne) isimdir klima. Bulunduğu mekânın platform sıcaklığının istenilen değere ulaştırılması ve havanın tazeliğinin ayarlanması olarak alt başlıklara açılabilecek İklimlendirme klimatizasyon yolu ile konfor seviyesi ile son noktalara ulaşır. Tamamı olmasa da yukarıda bahsi geçen temel başlıkların müşterek bölümünün kontrol altına alınmasına da iklimlendirme denilmektedir. Klima nedir sorusuna yanıt ararken cevap verilmesi gereken bazı farklar mevcuttur. Klima cihazı, yaz aylarında bunaltan sıcaklarda bulunduğumuz alandaki havayı yani ancak diğer deyişle iç ortamdaki gereğinden fazla olan ısıyı dışarı yollayarak ortamı soğutur. Bu esnada havanın içinde bulunan fazla nemi alınır, içeride vacip hızda hava dolaşımı sağlanır ve bu sayede hava filtrelenir. Bu cihazlar kendi gruplarında yalnızca soğutma özelliği olan veya hem soğutma hem de ısıtma özelliği olan cihazlar olarak ikiye ayırılırlar. Klima nasıl çalışır sorusu niteleyerek sorulduğunda cevap verirken klimanın özellikleri açısından şu şekilde cevap verilebilir. Salt soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın etkili olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubet oranı istikrarlı mekânlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan heat-pump cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve bulunduğunuz mekânın şartlarına nazaran ısıtma ihtiyacını da karşılayabilir. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı ölçü sıcaklık değişimini elektrikli yahut infrared ısıtıcılardan fazla henüz az elektrik harcayarak gerçekleştirmeleri ve tasarruflu olmalarıdır.