216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


Koşuyolu Arçelik Klima Servisi

Koşuyolu Arçelik klima servisi klimanızı kısa sürede kalıcı çözümler üreterek kullanıcılara teslim etmeyi vaat eden arçelik klima servisi bu nedenlerden dolayı çok fazla rağbet gören servisler arasında yer almaktadır. Koşuyolu arçelik klima servisi aynı zamanda dilediğiniz takdirde cihazlarınızın bakımını periyodik olarak sözleşmeye bağlı olarak belirli zaman aralıklarında yapmaktadır.

Sizin gönlünüz rahat iken deneyimli kadrosu ile Koşuyolu arçelik klima servisi de işini en güzel şekilde bitirmenin memnuniyetini yaşamaktadır. Koşuyolu arçelik klima servisine bir telefonla kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Zamanlama konusunda çok hızlı olmayı ilke edinen klima servisimiz sayesinde yaz aylarında arızaya maruz kalmış klimanızı kısa bir sürede sağlam olarak yeniden hizmetinizde bulacaksınız.

Memnun kalacağınızdan emin olduğumuz klima servisini gönül rahatlığı ile arayabilirsiniz. Kalıcı çözümlerle yaz aylarının havasını değiştireceksiniz. 

Koşuyolu Arçelik Beyaz Eşya Servisi
Koşuyolu Arçelik Ankastre Tamiri
Koşuyolu Arçelik Klima Bakım

Klima Nasıl Çalışır?
Siz klima kullanıcılarına klima nedir sorusuna verilecek yanıt en iyi ifade ile: yalnızca soğutma yapmak amacı ile kullanılmayan genel olarak bakıldığında ortamın iklimlendirilmesini sağlayan sisteme verilen nesne) isimdir klima. Bulunduğu mekânın platform sıcaklığının istenilen değere ulaştırılması ve havanın tazeliğinin ayarlanması olarak alt başlıklara açılabilecek İklimlendirme klimatizasyon yolu ile konfor seviyesi ile son noktalara ulaşır. Tamamı olmasa da yukarıda bahsi geçen temel başlıkların müşterek bölümünün kontrol altına alınmasına da iklimlendirme denilmektedir. Klima nedir sorusuna yanıt ararken cevap verilmesi gereken bazı farklar mevcuttur. Klima cihazı, yaz aylarında bunaltan sıcaklarda bulunduğumuz alandaki havayı yani ancak diğer deyişle iç ortamdaki gereğinden fazla olan ısıyı dışarı yollayarak ortamı soğutur. Bu esnada havanın içinde bulunan fazla nemi alınır, içeride vacip hızda hava dolaşımı sağlanır ve bu sayede hava filtrelenir. Bu cihazlar kendi gruplarında yalnızca soğutma özelliği olan veya hem soğutma hem de ısıtma özelliği olan cihazlar olarak ikiye ayırılırlar. Klima nasıl çalışır sorusu niteleyerek sorulduğunda cevap verirken klimanın özellikleri açısından şu şekilde cevap verilebilir. Salt soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın etkili olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubet oranı istikrarlı mekânlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan heat-pump cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve bulunduğunuz mekânın şartlarına nazaran ısıtma ihtiyacını da karşılayabilir. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı ölçü sıcaklık değişimini elektrikli yahut infrared ısıtıcılardan fazla henüz az elektrik harcayarak gerçekleştirmeleri ve tasarruflu olmalarıdır.