216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


Küçükyalı Arçelik Klima Servisi

Küçükyalı Arçelik klima servisi yaz aylarında insanların sıcaktan bunalmasını önler. Tabi ki yaz mevsiminin kendi güzellikleri vardır. Mesela eviniz deniz manzaralı ise, serin odada oturarak deniz manzarasını izleyebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey klimanın kontrol kumandasından istediğiniz derecede ayarlama yaparak yerinizi almanızdır. Küçükyalı Arçelik klima servisi zamanında bakım ve onarımı yaparak müşterilerinin mağdur olmaması için çalışmaktadır.

Yaptığı servislerde gösterdiği disiplin, müşterilerine karşı güler yüzlülük gibi çok özellikleri ile müşterilerini memnun etmeyi başardılar. Siz de Küçükyalı da oturuyor ve klima sahibi iseniz Küçükyalı Arçelik klima servisini bir telefonla arayarak adresinize kısa bir süre sonra uzman ekibi bulabilirsiniz.

Küçükyali Arçelik Beyaz Eşya Servisi
Küçükyali Arçelik Ankastre Tamiri
Küçükyali Arçelik Klima Bakım

Klima Nasıl Çalışır?
Siz klima kullanıcılarına klima nedir sorusuna verilecek yanıt en iyi ifade ile: yalnızca soğutma yapmak amacı ile kullanılmayan genel olarak bakıldığında ortamın iklimlendirilmesini sağlayan sisteme verilen nesne) isimdir klima. Bulunduğu mekânın platform sıcaklığının istenilen değere ulaştırılması ve havanın tazeliğinin ayarlanması olarak alt başlıklara açılabilecek İklimlendirme klimatizasyon yolu ile konfor seviyesi ile son noktalara ulaşır. Tamamı olmasa da yukarıda bahsi geçen temel başlıkların müşterek bölümünün kontrol altına alınmasına da iklimlendirme denilmektedir. Klima nedir sorusuna yanıt ararken cevap verilmesi gereken bazı farklar mevcuttur. Klima cihazı, yaz aylarında bunaltan sıcaklarda bulunduğumuz alandaki havayı yani ancak diğer deyişle iç ortamdaki gereğinden fazla olan ısıyı dışarı yollayarak ortamı soğutur. Bu esnada havanın içinde bulunan fazla nemi alınır, içeride vacip hızda hava dolaşımı sağlanır ve bu sayede hava filtrelenir. Bu cihazlar kendi gruplarında yalnızca soğutma özelliği olan veya hem soğutma hem de ısıtma özelliği olan cihazlar olarak ikiye ayırılırlar. Klima nasıl çalışır sorusu niteleyerek sorulduğunda cevap verirken klimanın özellikleri açısından şu şekilde cevap verilebilir. Salt soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın etkili olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubet oranı istikrarlı mekânlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan heat-pump cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve bulunduğunuz mekânın şartlarına nazaran ısıtma ihtiyacını da karşılayabilir. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı ölçü sıcaklık değişimini elektrikli yahut infrared ısıtıcılardan fazla henüz az elektrik harcayarak gerçekleştirmeleri ve tasarruflu olmalarıdır.