216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


Maltepe Arçelik Klima Servisi

Maltepe Arçelik klima servisi arçelik klimanıza belli zaman aralıklarında periyodik olarak klima bakımını da yapmaktadır. Sadece bunlarla sınırlı değildir elbette. Maltepe Arçelik klima servisi garanti kapsamı süresince ve daha sonrasında her türlü arıza ve bakım işlemlerini de uygun fiyatlar ve cazip ödeme seçenekleriyle yapmaktadır. Bu müşteri açısından önemlidir. Kaliteli bir bakım ile uygun fiyatların birleşmesini kim istemez ki?

Aynı zamanda Maltepe klima servisleri önceden arıza kaydı alınmış yerlere çok hızlı bir şekilde yetişerek arıza hakkında detaylı bilgi aldıktan sonra, yerinde giderilmesi mümkün olan arızaları kolay bir şekilde tamir ederek müşterilerine sağlam teslim etmektedirler. Maltepe Arçelik klima servisini bir telefonla kolaylıkla arayarak, arıza bildiriminde bulunabilirsiniz. Ya da bakım zamanı gelmiş klimanızın bakımını yaptırabilirsiniz. Kış aylarında soğuktan etkilenmeden müşterilerinizle ya da ailenizle birlikte sıcak ortamlarda geçirerek, yaz aylarını da yine klimanızın vereceği serinlikle geçirebilirsiniz.


Maltepe Arçelik Beyaz Eşya Servisi
Maltepe Arçelik Ankastre Tamiri
Maltepe Arçelik Klima Bakım

Klima Nasıl Çalışır?
Siz klima kullanıcılarına klima nedir sorusuna verilecek yanıt en iyi ifade ile: yalnızca soğutma yapmak amacı ile kullanılmayan genel olarak bakıldığında ortamın iklimlendirilmesini sağlayan sisteme verilen nesne) isimdir klima. Bulunduğu mekânın platform sıcaklığının istenilen değere ulaştırılması ve havanın tazeliğinin ayarlanması olarak alt başlıklara açılabilecek İklimlendirme klimatizasyon yolu ile konfor seviyesi ile son noktalara ulaşır. Tamamı olmasa da yukarıda bahsi geçen temel başlıkların müşterek bölümünün kontrol altına alınmasına da iklimlendirme denilmektedir. Klima nedir sorusuna yanıt ararken cevap verilmesi gereken bazı farklar mevcuttur. Klima cihazı, yaz aylarında bunaltan sıcaklarda bulunduğumuz alandaki havayı yani ancak diğer deyişle iç ortamdaki gereğinden fazla olan ısıyı dışarı yollayarak ortamı soğutur. Bu esnada havanın içinde bulunan fazla nemi alınır, içeride vacip hızda hava dolaşımı sağlanır ve bu sayede hava filtrelenir. Bu cihazlar kendi gruplarında yalnızca soğutma özelliği olan veya hem soğutma hem de ısıtma özelliği olan cihazlar olarak ikiye ayırılırlar. Klima nasıl çalışır sorusu niteleyerek sorulduğunda cevap verirken klimanın özellikleri açısından şu şekilde cevap verilebilir. Salt soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın etkili olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubet oranı istikrarlı mekânlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan heat-pump cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve bulunduğunuz mekânın şartlarına nazaran ısıtma ihtiyacını da karşılayabilir. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı ölçü sıcaklık değişimini elektrikli yahut infrared ısıtıcılardan fazla henüz az elektrik harcayarak gerçekleştirmeleri ve tasarruflu olmalarıdır.