216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


Pendik Arçelik Klima Servisi

Pendik Arçelik klima servisi marka olarak tercih ettikleri Arçelik klima ile de yaz aylarında diledikleri serinliği elde edebiliyorlar. Sektöründe bir numara olmaya devam eden teknik servis firmamızdan memnun kalacağınızdan eminiz. Pendik Arçelik Klima Servisine dilediğiniz zaman web sitemizden, telefon numaralarımızdan kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kaliteli teknik servis hizmeti için uzaklara gitmeye son verebilirsiniz. Arçelik Klima Servisi teknolojiyi yakından takip ederek, arızaların daha kısa zamanda giderilmesi açısından cihazlarını teknolojiye uyarlayan bir firmadır.

Pendik Arçelik klima servisini dilediğiniz zaman arayarak klima kurulum, bakım ve onarım konusunda destek alabilirsiniz. Servis hizmetinde kusursuz hizmet sunan Pendik Arçelik klima servisinden sizin de memnun kalacağınızdan eminiz. Pendik Arçelik klima servisinden faydalanabileceğiniz garantili servis hizmeti ile klimanızın ömrünü uzatacaksınız. Arıza durumlarında giderilen arızaya garanti vererek bir dahaki arıza durumunda herhangi bir ücret ödemeden yararlanacağınız klima servisi ile çalışırken gözünüz arkada kalmayacak. Pendik Arçelik klima servisine telefon numaralarımızda ya da internet adresimizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Pendik Arçelik Beyaz Eşya Servisi
Pendik Arçelik Ankastre Tamiri
Pendik Arçelik Klima Bakım

Klima Nasıl Çalışır?
Siz klima kullanıcılarına klima nedir sorusuna verilecek yanıt en iyi ifade ile: yalnızca soğutma yapmak amacı ile kullanılmayan genel olarak bakıldığında ortamın iklimlendirilmesini sağlayan sisteme verilen nesne) isimdir klima. Bulunduğu mekânın platform sıcaklığının istenilen değere ulaştırılması ve havanın tazeliğinin ayarlanması olarak alt başlıklara açılabilecek İklimlendirme klimatizasyon yolu ile konfor seviyesi ile son noktalara ulaşır. Tamamı olmasa da yukarıda bahsi geçen temel başlıkların müşterek bölümünün kontrol altına alınmasına da iklimlendirme denilmektedir. Klima nedir sorusuna yanıt ararken cevap verilmesi gereken bazı farklar mevcuttur. Klima cihazı, yaz aylarında bunaltan sıcaklarda bulunduğumuz alandaki havayı yani ancak diğer deyişle iç ortamdaki gereğinden fazla olan ısıyı dışarı yollayarak ortamı soğutur. Bu esnada havanın içinde bulunan fazla nemi alınır, içeride vacip hızda hava dolaşımı sağlanır ve bu sayede hava filtrelenir. Bu cihazlar kendi gruplarında yalnızca soğutma özelliği olan veya hem soğutma hem de ısıtma özelliği olan cihazlar olarak ikiye ayırılırlar. Klima nasıl çalışır sorusu niteleyerek sorulduğunda cevap verirken klimanın özellikleri açısından şu şekilde cevap verilebilir. Salt soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın etkili olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubet oranı istikrarlı mekânlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan heat-pump cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve bulunduğunuz mekânın şartlarına nazaran ısıtma ihtiyacını da karşılayabilir. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı ölçü sıcaklık değişimini elektrikli yahut infrared ısıtıcılardan fazla henüz az elektrik harcayarak gerçekleştirmeleri ve tasarruflu olmalarıdır.