216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


Sahrayıcedit Arçelik Klima Servisi

Sahrayicedit arçelik klima servisi arıza kayıtlarını günlük olarak gözden geçirerek, adreslerini kontrol ettikten sonra hızlı bir şekilde belirtilen adrese vararak, gerekli incelemelerden sonra, gerekli onarımı yaparak yaz mevsimlerinde sıcaktan bunalmanın, kış mevsiminde ise, soğuklara maruz kalmanızı önlemektedir.

Sahrayicedit arçelik klima servisi en güzel günleri sevdiklerinizle bir arada geçirmeniz için elinden geleni yaparak gayretlerin en büyüğünü müşterilerine sunmaktadır. Gözünüz arkada kalmadan huzur ve güven içinde teslim edeceğiniz klimanızın gerekli çözümlemelerini yaparak size en kısa zaman içinde teslim ediyor. Size kalan ise mevsimi güzel geçirmek oluyor. Sahrayicedit arçelik klima servisi sevdiklerinizle huzur içinde yaz mevsimleri diler, en güzel ve sağlıklı günlerin sizinle olması için gayretlerinin en büyüğünü sizin için sunar.

Sahrayıcedit Arçelik Beyaz Eşya Servisi
Sahrayıcedit  Arçelik Ankastre Tamiri
Sahrayıcedit  Arçelik Klima Bakım


Klima Nasıl Çalışır?
Siz klima kullanıcılarına klima nedir sorusuna verilecek yanıt en iyi ifade ile: yalnızca soğutma yapmak amacı ile kullanılmayan genel olarak bakıldığında ortamın iklimlendirilmesini sağlayan sisteme verilen nesne) isimdir klima. Bulunduğu mekânın platform sıcaklığının istenilen değere ulaştırılması ve havanın tazeliğinin ayarlanması olarak alt başlıklara açılabilecek İklimlendirme klimatizasyon yolu ile konfor seviyesi ile son noktalara ulaşır. Tamamı olmasa da yukarıda bahsi geçen temel başlıkların müşterek bölümünün kontrol altına alınmasına da iklimlendirme denilmektedir. Klima nedir sorusuna yanıt ararken cevap verilmesi gereken bazı farklar mevcuttur. Klima cihazı, yaz aylarında bunaltan sıcaklarda bulunduğumuz alandaki havayı yani ancak diğer deyişle iç ortamdaki gereğinden fazla olan ısıyı dışarı yollayarak ortamı soğutur. Bu esnada havanın içinde bulunan fazla nemi alınır, içeride vacip hızda hava dolaşımı sağlanır ve bu sayede hava filtrelenir. Bu cihazlar kendi gruplarında yalnızca soğutma özelliği olan veya hem soğutma hem de ısıtma özelliği olan cihazlar olarak ikiye ayırılırlar. Klima nasıl çalışır sorusu niteleyerek sorulduğunda cevap verirken klimanın özellikleri açısından şu şekilde cevap verilebilir. Salt soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın etkili olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubet oranı istikrarlı mekânlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan heat-pump cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve bulunduğunuz mekânın şartlarına nazaran ısıtma ihtiyacını da karşılayabilir. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı ölçü sıcaklık değişimini elektrikli yahut infrared ısıtıcılardan fazla henüz az elektrik harcayarak gerçekleştirmeleri ve tasarruflu olmalarıdır.