216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


Soğanlık Arçelik Klima Servisi

Soğanlık arçelik klima servisi kurulum, arıza giderme ve bakım konusunda oldukça deneyimli olan kadrosuyla birlikte yakın hizmet sağlayan en üstün servisler arasında yer alırlar. Soğanlık arçelik klima servisini arayarak adresini bırakmanız yeterlidir. Kısa bir süre sonra adresinizde bulacağınız servis personeli kısa bir süre içinde arızalanmış arçelik klimanızı tamir ederek tekrar serinlemeniz için hizmetinize sunuyor.

Soğanlık arçelik klima servisi kış aylarında yine müşterilerine en yakın desteği zamanında vermektedir. Kış ayları gelmeden önce müşterilerinin arçelik klima bakımlarını yaparak kış aylarında arçelik klimanın arızalanmamasına karşı tedbir alır. Böylelikle kış aylarında da çok daha rahat etme sağlanmış olur. Arızalanmış arçelik klimanın da bakımını en kısa zamanda yaparak, arızaları gideren Soğanlık arçelik klima servisi hizmet konusunda sınıfında en iyi hizmeti vermektedir.

Soğanlık Arçelik Beyaz Eşya Servisi
Soğanlık Arçelik Ankastre Tamiri
Soğanlık Arçelik Klima Bakım

Klima Nasıl Çalışır?
Siz klima kullanıcılarına klima nedir sorusuna verilecek yanıt en iyi ifade ile: yalnızca soğutma yapmak amacı ile kullanılmayan genel olarak bakıldığında ortamın iklimlendirilmesini sağlayan sisteme verilen nesne) isimdir klima. Bulunduğu mekânın platform sıcaklığının istenilen değere ulaştırılması ve havanın tazeliğinin ayarlanması olarak alt başlıklara açılabilecek İklimlendirme klimatizasyon yolu ile konfor seviyesi ile son noktalara ulaşır. Tamamı olmasa da yukarıda bahsi geçen temel başlıkların müşterek bölümünün kontrol altına alınmasına da iklimlendirme denilmektedir. Klima nedir sorusuna yanıt ararken cevap verilmesi gereken bazı farklar mevcuttur. Klima cihazı, yaz aylarında bunaltan sıcaklarda bulunduğumuz alandaki havayı yani ancak diğer deyişle iç ortamdaki gereğinden fazla olan ısıyı dışarı yollayarak ortamı soğutur. Bu esnada havanın içinde bulunan fazla nemi alınır, içeride vacip hızda hava dolaşımı sağlanır ve bu sayede hava filtrelenir. Bu cihazlar kendi gruplarında yalnızca soğutma özelliği olan veya hem soğutma hem de ısıtma özelliği olan cihazlar olarak ikiye ayırılırlar. Klima nasıl çalışır sorusu niteleyerek sorulduğunda cevap verirken klimanın özellikleri açısından şu şekilde cevap verilebilir. Salt soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın etkili olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubet oranı istikrarlı mekânlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan heat-pump cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve bulunduğunuz mekânın şartlarına nazaran ısıtma ihtiyacını da karşılayabilir. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı ölçü sıcaklık değişimini elektrikli yahut infrared ısıtıcılardan fazla henüz az elektrik harcayarak gerçekleştirmeleri ve tasarruflu olmalarıdır.