216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


Ümraniye Arçelik Klima Servisi

Ümraniye Arçelik klima servisi markasına yakışır bir şekilde hizmet sunan ekibe sahiptir. Ümraniye Arçelik klima servisinin vermiş olduğu hizmetler dâhilinde evlere veya işyerlerine kurulan beyaz eşyaların bakım ve onarımını zamanında yaparak insanların çile içinde zaman geçmesi önleniyor. İnsanlar için oldukça önemlidir. Çünkü önemli cihazlar zamanında bakım ister.

Ümraniye Arçelik klima servisi ile dilediğiniz zaman arızalanmış cihazınızın tamirini yapabilirsiniz. Ya da sıfır aldığınız beyaz eşyanızın kurulumunu yaptırarak servis garantisini başlatabilirsiniz. Bütün bu hizmeti ayaklarınıza kadar getiren Ümraniye Arçelik klima servisi ile daha nice işlere ve nice müşterilere diyeceksiniz. Ümraniye’de işyeri sahibi iseniz ve klima ile ilgili sorun yaşıyorsanız bir telefonla servisi arayarak dilediğiniz adreste hazır bulabilirsiniz. Ya da bozulan diğer beyaz eşyalarınız için yine Ümraniye Arçelik klima servisini arayabilirsiniz. 7/24 hizmet veren Arçelik klima servisi ile arızaları zamanında gidererek, en güzel zamanlarınızı dilediğiniz şekilde geçirebilirsiniz.

Umraniye Arçelik Beyaz Eşya Servisi
Umraniye Arçelik Ankastre Tamiri
Umraniye Arçelik Klima Bakım

Klima Nasıl Çalışır?
Siz klima kullanıcılarına klima nedir sorusuna verilecek yanıt en iyi ifade ile: yalnızca soğutma yapmak amacı ile kullanılmayan genel olarak bakıldığında ortamın iklimlendirilmesini sağlayan sisteme verilen nesne) isimdir klima. Bulunduğu mekânın platform sıcaklığının istenilen değere ulaştırılması ve havanın tazeliğinin ayarlanması olarak alt başlıklara açılabilecek İklimlendirme klimatizasyon yolu ile konfor seviyesi ile son noktalara ulaşır. Tamamı olmasa da yukarıda bahsi geçen temel başlıkların müşterek bölümünün kontrol altına alınmasına da iklimlendirme denilmektedir. Klima nedir sorusuna yanıt ararken cevap verilmesi gereken bazı farklar mevcuttur. Klima cihazı, yaz aylarında bunaltan sıcaklarda bulunduğumuz alandaki havayı yani ancak diğer deyişle iç ortamdaki gereğinden fazla olan ısıyı dışarı yollayarak ortamı soğutur. Bu esnada havanın içinde bulunan fazla nemi alınır, içeride vacip hızda hava dolaşımı sağlanır ve bu sayede hava filtrelenir. Bu cihazlar kendi gruplarında yalnızca soğutma özelliği olan veya hem soğutma hem de ısıtma özelliği olan cihazlar olarak ikiye ayırılırlar. Klima nasıl çalışır sorusu niteleyerek sorulduğunda cevap verirken klimanın özellikleri açısından şu şekilde cevap verilebilir. Salt soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın etkili olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubet oranı istikrarlı mekânlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan heat-pump cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve bulunduğunuz mekânın şartlarına nazaran ısıtma ihtiyacını da karşılayabilir. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı ölçü sıcaklık değişimini elektrikli yahut infrared ısıtıcılardan fazla henüz az elektrik harcayarak gerçekleştirmeleri ve tasarruflu olmalarıdır.