216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


Ünalan Arçelik Klima Servisi

Ünalan arçelik klima servisi hizmeti veren firmanın gerçekten gereken ilgili müşterilerine göstermesi elbette müşterilerinin de müşterilerine karşı daha sıcak olmasını sağlıyor. Bu nedenle Ünalan arçelik klima servisi 7/24 hizmet veren ve verdiği hizmetten dolayı takdir toplamayı başarmış bir servis haline gelmiştir. Ünalan arçelik klima servisi arçelik klima kurulumundan bakım ve onarımına varıncaya kadar bütün işlemleri uzmanlıklarıyla yapmaktadır.

Müşteri memnuniyetini ön planda tuttukları için müşterileri tarafından oldukça tavsiye edilir. Deneyimli personelleriyle ve teknolojiye uyarlı teçhizatıyla müşterilerine kısa zamanda kalıcı çözümler üreten arçelik klima servisi ile mevsimleri en güzel şekilde geçirebilirsiniz. Sizlerin sağlığı bizim için önemlidir. Kış aylarında soğuktan etkilenmemek için arçelik klimanızı açarak bulunduğunuz ortamı ısıtabilirsiniz. Bu da sağlığınızı koruma altına almanız için yeterlidir. Yine yaz mevsimlerinde sıcaktan bunalmadan sevdiklerinizle birlikte serin ortamlarda kalarak zaman geçirebilirsiniz. En güzel yaz mevsimlerini serinde geçirerek yaz sıcağından etkilenmeden yazın tadını çıkartabilirsiniz.

Ünalan Arçelik Beyaz Eşya Servisi
Ünalan Arçelik Ankastre Tamiri
Ünalan Arçelik Klima Bakım

Klima Nasıl Çalışır?
Siz klima kullanıcılarına klima nedir sorusuna verilecek yanıt en iyi ifade ile: yalnızca soğutma yapmak amacı ile kullanılmayan genel olarak bakıldığında ortamın iklimlendirilmesini sağlayan sisteme verilen nesne) isimdir klima. Bulunduğu mekânın platform sıcaklığının istenilen değere ulaştırılması ve havanın tazeliğinin ayarlanması olarak alt başlıklara açılabilecek İklimlendirme klimatizasyon yolu ile konfor seviyesi ile son noktalara ulaşır. Tamamı olmasa da yukarıda bahsi geçen temel başlıkların müşterek bölümünün kontrol altına alınmasına da iklimlendirme denilmektedir. Klima nedir sorusuna yanıt ararken cevap verilmesi gereken bazı farklar mevcuttur. Klima cihazı, yaz aylarında bunaltan sıcaklarda bulunduğumuz alandaki havayı yani ancak diğer deyişle iç ortamdaki gereğinden fazla olan ısıyı dışarı yollayarak ortamı soğutur. Bu esnada havanın içinde bulunan fazla nemi alınır, içeride vacip hızda hava dolaşımı sağlanır ve bu sayede hava filtrelenir. Bu cihazlar kendi gruplarında yalnızca soğutma özelliği olan veya hem soğutma hem de ısıtma özelliği olan cihazlar olarak ikiye ayırılırlar. Klima nasıl çalışır sorusu niteleyerek sorulduğunda cevap verirken klimanın özellikleri açısından şu şekilde cevap verilebilir. Salt soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın etkili olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubet oranı istikrarlı mekânlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan heat-pump cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve bulunduğunuz mekânın şartlarına nazaran ısıtma ihtiyacını da karşılayabilir. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı ölçü sıcaklık değişimini elektrikli yahut infrared ısıtıcılardan fazla henüz az elektrik harcayarak gerçekleştirmeleri ve tasarruflu olmalarıdır.