216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


Yakacık Arçelik Klima Servisi

Yakacık Arçelik Klima servisine sadece bir telefonla ulaşarak dilediğiniz adrese en kısa süre içinde gelmesini sağlayabilirsiniz. Böylelikle arızalanmış ya da bakıma ihtiyaç duyan klimanızı güven içinde tekrar kullanmaya başlayabilirsiniz. Yaz mevsimlerinde serinletme, kış mevsimlerinde ısıtma işlerini uzmanlıkla yürüten klima, vazgeçilmeziniz olan elektronik cihazlardır.

Bu nedenle 7/24 hizmet veren Yakacık Arçelik Klima servisi her an yanınızda olarak olası arızalar karşısında mağdur olmamanız için çalışmalarını en güzel şekilde sürdürmektedir. Siz de bir telefonla Yakacık Arçelik Klima servisini arayarak destek alabilirsiniz. Gözünüz arkada kalmadan emin ellerde klima tamiri ve bakımı yapan servisimizle nice mevsimlere diyoruz.

Yakacık Arçelik Beyaz Eşya Servisi
Yakacık Arçelik Ankastre Tamiri
Yakacık Arçelik Klima Bakım

Klima Nasıl Çalışır?
Siz klima kullanıcılarına klima nedir sorusuna verilecek yanıt en iyi ifade ile: yalnızca soğutma yapmak amacı ile kullanılmayan genel olarak bakıldığında ortamın iklimlendirilmesini sağlayan sisteme verilen nesne) isimdir klima. Bulunduğu mekânın platform sıcaklığının istenilen değere ulaştırılması ve havanın tazeliğinin ayarlanması olarak alt başlıklara açılabilecek İklimlendirme klimatizasyon yolu ile konfor seviyesi ile son noktalara ulaşır. Tamamı olmasa da yukarıda bahsi geçen temel başlıkların müşterek bölümünün kontrol altına alınmasına da iklimlendirme denilmektedir. Klima nedir sorusuna yanıt ararken cevap verilmesi gereken bazı farklar mevcuttur. Klima cihazı, yaz aylarında bunaltan sıcaklarda bulunduğumuz alandaki havayı yani ancak diğer deyişle iç ortamdaki gereğinden fazla olan ısıyı dışarı yollayarak ortamı soğutur. Bu esnada havanın içinde bulunan fazla nemi alınır, içeride vacip hızda hava dolaşımı sağlanır ve bu sayede hava filtrelenir. Bu cihazlar kendi gruplarında yalnızca soğutma özelliği olan veya hem soğutma hem de ısıtma özelliği olan cihazlar olarak ikiye ayırılırlar. Klima nasıl çalışır sorusu niteleyerek sorulduğunda cevap verirken klimanın özellikleri açısından şu şekilde cevap verilebilir. Salt soğutma yapan cihazlar dış sıcaklığın etkili olduğu zamanlarda kullanılarak içeride serin ve rutubet oranı istikrarlı mekânlar sağlarken soğutma ve ısıtma yapan heat-pump cihazlar soğutmanın yanı sıra kışın iklim ve bulunduğunuz mekânın şartlarına nazaran ısıtma ihtiyacını da karşılayabilir. Klima ile ısıtmanın avantajı aynı ölçü sıcaklık değişimini elektrikli yahut infrared ısıtıcılardan fazla henüz az elektrik harcayarak gerçekleştirmeleri ve tasarruflu olmalarıdır.