216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


Altınşehir Arçelik Servisi

Altınşehir Arçelik servisi üstün hizmet kalitesi ve en hijyenik elemanları ile sizlere hizmet vermek için hazırda beklemektedir. Klimanızı daha verimli kılmak için bize web sitemizden form doldurarak veya web sitemize girip numaraları arayarak bizim ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Altınşehir Arçelik servisi olarak şu güne kadar müşterilerimizin tüm arzularını yerine getirdik ve getirmeye de devam edeceğiz. Siz değerli ve saygın müşterilerimizin cebinizi ve klimalarınızın verimli çalışmasını düşünerek sizlere en başta klimalarınızın yıllık bakımlarınızı aksatmamanızı önermekteyiz. Altınşehir Arçelik servisi olarak her zaman en başta sizlerin rahatlığını ve konforunu düşünmekteyiz. Bu güne kadar bize karşı hiçbir müşterimizin güvenini sarsmadık ve sarsmamaya devam edeceğiz.

Altınşehir Arçelik servisi olarak bize karşı olan güveninizi daha da arttırmak için taktığımız her parçaya 1 senelik garanti vermekteyiz. Bu süreç içerisinde yeni taktığımız parça arıza çıkardığı taktirde ücretsiz bir şekilde parçayı değiştirmekteyiz. Altınşehir Arçelik servisi olarak siz değerli müşterilerimize ödemelerinizde de kolaylık sağlamaktayız. Siz değerli müşterilerimiz arzu ederseniz nakit olarak, arzu ederseniz de bütçenizi etkilemeden kredi kartı ile taksitlendirerek kolayca yapabilirsiniz. Tüm bu hizmetlerimiz sadece siz değerli ve saygın müşterilerimize daha rahat ve konforlu günler tattırmak içindir.

Altınşehir Arçelik servisi olarak bu güne kadar bizi tercih eden hiçbir müşterimizi pişman etmedik ve klima bakım ve onarım konusunda akıllarında yer edindik. Bizi tercih eden tüm müşterimize sonsuz teşekkürlerimizi sunar ve bizi çevresindekilere tavsiye eden müşterilerimize ayrıca teşekkür ederiz. Bizi seçmeniz her zaman sizin ve klimanız için en doğru tercih olacaktır.

Altınşehir Arçelik Beyaz Eşya Servisi
Altınşehir Arçelik Ankastre Tamiri
Altınşehir Arçelik Klima Servisi

KLİMA HATA KODLARI:
E-1 HATAKODU: İÇ ÜNİTE ODA SENSÖR HATASI
E-2 HATA KODU:İÇ ÜNİTE HAVA SENSÖR HATASI
E-3 HATA KODU:İÇ ÜNİTEEVAPARATÖR SENSÖR HATASI
E-4 HATA KODU:KOMPRESÖR ARIZA HATASI
E-5 HATA KODU:GAZ EKSİKLİĞİ HATA KODU
E-6 HATA KODU:ELEKTİRİK BAĞLANTI HATA KODU
E-7 HATA KODU:DIŞ ÜNİTE SENSÖR HATA KODU