216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


Altıntepe Arçelik Servisi

Altıntepe semtinde oturmakta olan müşterilerimize daha sonrada civar semtlerde ikametgah etmekte olan siz değerli müşterilerimize Arçelik klima bakımı ve onarımı alanında başarılı bir şekilde uzun süredir hizmet etmektedir ve hizmet ettiği alan sadece Arçelik klima bakımı ve onarımı ile sınırlı değildir, sizlerin gereksinimleri halinde tüm Arçelik klimaların montaj işlemlerini Altıntepe Arçelik klima onarım bakım servisine garantili bir şekilde yaptırabilirsiniz. Arçelik Arçelik klima onarım bakım ve montaj işlemlerini servisimize yaptırmak için karar veren müşterilerimizi doğru bir karar aldıkları için tebrik ederiz.

Neden doğru karar diye düşünürseniz çünkü Altıntepe Arçelik servisi tüm Arçelik klima işlemlerini hızlı kaliteli ve güvenilir bir şekilde yapmaktadır, ayrıca çalışanlarının hepsi Arçelik klimaların onarımı bakımı ve montajı alanında eğitim görmüş tecrübeli uzman kişilerdir böylece tüm Arçelik klimaların sorunlarının üstesinden kolayca gelebilmektedir. Ayrıca çalışan elemanlarımızın bir diğer özelliği ise sizleri servis hizmetimizden memnuniyet derecelerini arttırabilmek için daima güler yüzlüdürler. Yukarıdaki saydığımız nitelikler kim bilir belki de bizi diğer servislerden farklı kılan özelliklerimizdir fakat bunda siz değerli müşterilerimizin rolünü de unutmamak gerekir.

Altıntepe Arçelik servisi Arçelik klimalar oldukça pahalı ve oldukça ağır bir elektronik cihazlardır bu yüzden onarım bakım işlemlerini yapan teknik servis çok dikkatli olmak zorundadırlar. Çünkü en küçük bir hatada sizlerin Arçelik klimaları dönülmeyecek bir sorun oluşturabilir veya çok fazla bir servis parası masrafı çıkartabilir ama Altıntepe Arçelik klima onarım bakım servisi tüm işlemlerini garantili bir şekilde gerçekleştirdiğinden hiçbir sorun yaşamamaktadır ve müşterilerine de asla yaşatmaz.

Altıntepe Arçelik Beyaz Eşya Servisi
Altıntepe Arçelik Ankastre Tamiri
Altıntepe Arçelik Klima Bakım

Bulaşık Makinasında F-1 Hatası Nedir?
Bulaşık makinasında f-1 hatası yıkama hata kodudur. Bulaşık makinası f-1 hatasını voltaj düşüklüğünden kaynaklanabilir. Önce voltaj düşük ise ehliyetli bir elektrikçiye voltaj ayarlatılması yapılır. Eğer voltaj normal ise cihazın ısıtma devresinde bir arıza var demektir. Bulaşık makinasının ana kartı veya rezistansı arızalıdır.