216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


Ataköy Arçelik Servisi

Ataköy Arçelik servisi olarak her daim hazırda beklediğimiz için siz iletişime geçtikten sonra çok kısa bir sürede kapınızda olacağız ve hızımızı sizde keşfedip diğer tüm Arçelik klima bakım ve onarım servislerinden ne kadar daha fazla kaliteli olduğumuzu siz de fark edeceksiniz. Ataköy Arçelik servisi olarak Arçelik klimanıza taktığımız her parçaya 365 gün yani tam 1 senelik garanti vererek bizlere güveninizi arttırmaktayız. Bu süreç içerisinde yeni taktığımız parçada herhangi bir arıza çıktığı takdirde sizden hiçbir ücret talep etmeden parçanın yenisi ücretsiz olarak takılacaktır.

Ataköy Arçelik servisi müşterilerine bununla da kalmayıp ödeme kolaylığı da sağlamaktadır. Siz değerli müşterilerimiz arzu ederseniz kapıda nakit para ile, arzu ederseniz de kredi kartı ile taksit yaptırarak bütçenizi hiç sarsmadan da ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ataköy Arçelik servisi olarak müşterilerimize her türlü kolaylığı sağlamak için günden güne daha da kendimizi geliştirmekteyiz. Yazın bunaltıcı sıcağında veya kışın dondurucu soğuğunda Arçelik klimanızı hiç dert etmemek için sadece bizimle yani

Ataköy Arçelik servisi evimizde ya da işyerimizde kullanılan Arçelik kombilerin başına herhangi bir arıza gelmeleri durumunda Arçelik kombinizi çöpe atmak yerine onarım bakım işlemlerini Ataköy Arçelik servisine en uygun fiyatlarla yaptırabilirsiniz. Böylece kendinizi Arçelik kombinizden kaynaklanabilecek çok büyük bir maddi masraftan kurtarmış olursunuz, unutmayın ki Arçelik kombi bakım onarım işi bizim işimizdir.

Ataköy Arçelik Beyaz Eşya Servisi
Ataköy Arçelik Ankastre Tamiri
Ataköy Arçelik Klima Bakım

KLİMA HATA KODLARI:
E-1 HATAKODU: İÇ ÜNİTE ODA SENSÖR HATASI
E-2 HATA KODU:İÇ ÜNİTE HAVA SENSÖR HATASI
E-3 HATA KODU:İÇ ÜNİTEEVAPARATÖR SENSÖR HATASI
E-4 HATA KODU:KOMPRESÖR ARIZA HATASI
E-5 HATA KODU:GAZ EKSİKLİĞİ HATA KODU
E-6 HATA KODU:ELEKTİRİK BAĞLANTI HATA KODU
E-7 HATA KODU:DIŞ ÜNİTE SENSÖR HATA KODU