216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


Bakırköy Arçelik Servisi

Bakırköy Arçelik servisi olarak her daim müşterilerimizin gönlünü kazanmaktayız. Beyaz eşyalarınız en az 1 yıl Arçelik gibi dünya devi bir markanın garanti kapsamındadır. Bakım ve onarım sırasında oluşan arızalar karşısında cihazlarınız güvence altındadır. Değiştirilen parçalar cihazınızın performansında hiçbir değişiklik gözlenmez. Tüm bunların hepsi ceplerinizi yakmadan en düşük fiyatlarla gerçekleştirilmektedir.

Bakırköy Arçelik servisi olarak teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte ve atölyelerimizde kullandığımız cihazlar son teknoloji ürünleridir. Tüm beyaz eşyalarınızı bizlere teslim ederken gözünüz arkada kalmadan emanet edebilirsiniz. Cihazınızın onarımı tamamlandığında gerekli testler yapılarak uygun olarak sizlere teslim edilmek üzere yola çıkar. Hizmetlerimiz sonucu kazandığımız deneyimlerle uzun yıllardır siz değerli müşterilerimize sadece teknik servis hizmeti değil çağrı merkezlerimizden Bakırköy Arçelik marka beyaz Eşyalarınızla ilgili her türlü sorularınızın cevaplarını güler yüzlü personelimizden alabilirsiniz.

Arçelik beyaz eşya servisi olarak Kalitemizi daha da artırmak ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek için istek ve önerilerinize sonuna kadar açık olduğumuzu ve eleştirileri de can kulağı ile dinleyip dikkate alacağımıza söz veriyoruz. Bakırköy Arçelik servisi tüm değerli müşterilerimize bir telefon kadar yakınınızdadır, İstanbul”un en kaliteli beyaz eşya servisine hafta içi hafta sonu 7 gün 24 saat çağrı merkezlerimizden ya da internet sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Bakırköy Arçelik servisi olarak müşteri memnuniyeti açısından hizmette kusur tanımamaktayız. Sizlere vermiş olduğumuz hizmetlerden gurur ve mutluluk duymaktayız

Bakırköy Arçelik Beyaz Eşya Servisi
Bakırköy  Arçelik Ankastre Tamiri
Bakırköy Arçelik Klima Bakım

KLİMA HATA KODLARI:
E-1 HATAKODU: İÇ ÜNİTE ODA SENSÖR HATASI
E-2 HATA KODU:İÇ ÜNİTE HAVA SENSÖR HATASI
E-3 HATA KODU:İÇ ÜNİTEEVAPARATÖR SENSÖR HATASI
E-4 HATA KODU:KOMPRESÖR ARIZA HATASI
E-5 HATA KODU:GAZ EKSİKLİĞİ HATA KODU
E-6 HATA KODU:ELEKTİRİK BAĞLANTI HATA KODU
E-7 HATA KODU:DIŞ ÜNİTE SENSÖR HATA KODU