216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


Başakşehir Arçelik Servisi

Başakşehir Arçelik servisi buzdolaplarında meydana gelebilecek her türlü arızayı herhangi bir zarar vermeden ve hatta öncekinden daha sağlam olabilecek biçimde tamirat yapmaktadır. İstanbul gibi yazları nemli ve sıcak geçen bir bölgede buzdolabımız bilmediğimiz bir nedenden dolayı aniden bozulduğunu düşünelim. Sizi serinletecek olan Başakşehir Arçelik Servisimiz olacaktır.

Başakşehir Arçelik Servisimiz bulaşık makinelerinizin ana kart arızalarını parazit kondansatörü arızalarını, üst ve alt switch arızalarını ve bunlara benzer tüm bulaşık makinesi arızalarını tartışılmaz ekibiyle onarmaktadır. Başakşehir Arçelik Servisimiz elinizi sıcak sudan soğuk suya değdirmeyi bırakın elinizi suya değdirmeden arızalı olan bulaşık makinelerinizin onarımını yaparak sizlere eşsiz bir hizmet sunmaktadır.

Başakşehir Arçelik servisi en iyi teknisyenleriyle kombi bakımı yapmaktadır,kombi tamiri,kombi onarımı,kombi servisi yapmaktadır.Evlerde bulunan birçok beyaz eşyalar belli bir zamandan sonra çalışırken çok fazla rahatsız edici sesler çıkartmaktadır. Başakşehir Arçelik servisimiz size çalışırken sizleri rahatsız etmeyecek cihazlar için çaba göstermektedir. tüm buzdolabı fırın ocak derin dondurucu gibi Arçelik beyaz eşya cihazlarının bakım ve tamirat işlemlerinde kullandığımız tüm parçaların minimum 1 yıl garantisi yapılmaktadır. Sonrasında meydana gelebilecek en ufak bir sorunda hiçbir ücret talep etmeksizin tamamen ücretsiz bir şekilde sorunlu parçayı değiştirmekteyiz.

Başakşehir Arçelik Beyaz Eşya Servisi
Başakşehir Arçelik Ankastre Tamiri
Başakşehir Arçelik Klima Bakım

KLİMA HATA KODLARI:
E-1 HATAKODU: İÇ ÜNİTE ODA SENSÖR HATASI
E-2 HATA KODU:İÇ ÜNİTE HAVA SENSÖR HATASI
E-3 HATA KODU:İÇ ÜNİTEEVAPARATÖR SENSÖR HATASI
E-4 HATA KODU:KOMPRESÖR ARIZA HATASI
E-5 HATA KODU:GAZ EKSİKLİĞİ HATA KODU
E-6 HATA KODU:ELEKTİRİK BAĞLANTI HATA KODU
E-7 HATA KODU:DIŞ ÜNİTE SENSÖR HATA KODU