216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


Beşiktaş Arçelik Servisi

Beşiktaş Arçelik servisi olarak cihazlarınızın tamir ve bakımını ihmal etmemenizi öneririz. Bakımlarını yaptırırsanız hem faturalarınız daha uygun gelir hem de klimanız daha iyi bir biçimde çalışır. Beşiktaş Arçelik servisi olarak siz müşterilerimizin her mevsim rahatlığınızı daha da yükseltmek için bulunmaktayız. Klimanızda arıza çıktınca veya bakımını yaptırmak istediğinizde bizimle web sitemizden form doldurarak ve yazan numaraları arayarak iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Birkaç gün içinde klimanızı onarmak için kapınızda olacağız.

Beşiktaş Arçelik servisi diğer bütün klima servislerinden daha iyi hizmet vermektedir. Biz klimanızı tamir ettikten sonra farkı kendiniz fark edeceksiniz ve klima konusunda bizi aklınızdan hiç çıkarmayacaksınız. Önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti olmuştur. Beşiktaş Arçelik servisi olarak güveninizi daha da arttırmak için klimanızda değiştirdiğimiz her parçaya 1 yıllık garanti vermekteyiz. Eğer garanti kapsamı içinde iken taktığımız parça bir sıkıntı çıkarırsa ücretsiz olarak değiştirmekteyiz. Garanti süresi içinde başka bir klima servisi klimanıza bakarsa taktığımız parçanın garanti süresi dolmuş olur. Beşiktaş Arçelik servisi olarak sizlere ödemede de rahatlık sağlamaktayız.

Beşiktaş Arçelik servisi size ailenizle evinizde veya da iş yerlerinizde iş arkadaşlarınızla daha rahat ve konforun tadını yaşayarak daha iyi günler geçirmeniz için klimanıza tecrübemizi yazıyoruz. Beşiktaş Arçelik servisi olarak yılları aşkın tecrübemiz ile müşterilerimizden hiçbir şikayet almamaktan onur duyuyoruz. Müşterilerimizin her zaman ilk aklına gelen servis olmakta bize ayrı bir keyif veriyor. Beşiktaş Arçelik servisi olarak siz müşterilerimize her geçen gün daha iyi hizmet vermek için kendimizi geliştirmekteyiz. Sizlerin memnuniyeti bize gurur olarak geri dönmekte birlikte elemanlarıma daha iyi çalışma arzusu kazandırmaktadır. Beşiktaş Arçelik servisi olarak siz değerli ve saygın müşterilerimize her mevsimi daha mutlu geçirmenizi dilemekteyiz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder ve pişman olmayacağınıza dair size garanti vermekteyiz.

Beşiktaş Arçelik Beyaz Eşya Servisi
Beşiktaş  Arçelik Ankastre Fırın Tamiri 
Beşiktaş Arçelik Klima Bakım

KLİMA HATA KODLARI:
E-1 HATAKODU: İÇ ÜNİTE ODA SENSÖR HATASI
E-2 HATA KODU:İÇ ÜNİTE HAVA SENSÖR HATASI
E-3 HATA KODU:İÇ ÜNİTEEVAPARATÖR SENSÖR HATASI
E-4 HATA KODU:KOMPRESÖR ARIZA HATASI
E-5 HATA KODU:GAZ EKSİKLİĞİ HATA KODU
E-6 HATA KODU:ELEKTİRİK BAĞLANTI HATA KODU
E-7 HATA KODU:DIŞ ÜNİTE SENSÖR HATA KODU