216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


Beykoz Arçelik Servisi

Beykoz Arçelik servisi siz değerli Beykoz halkına daha sonra da tüm İstanbul bölgelerine 20011 yılından itibaren başarılı bir şekilde hizmet etmektedir. Ve bu hizmetleri sürdürürken teknik servisimizin en büyük amaçlarından biri tüm klima sorunlarınızı çözmek ve servisimize gelen müşterilerimizi her zaman memnun bir şekilde uğurlamaktır. Bu yüzden klima teknik servisimizde çalışmakta olan tüm personellerimiz daima güler yüzlüdür ve güler yüzlü olmak bizler için çok önemlidir.

Beykoz Arçelik servisi çünkü karşılıklı güler yüz ile tüm klima sorunlarını birlikte el ele vererek daha başarılı bir şekilde çözmekteyiz ve müşterilerimizin servisimize iyi bir referans olmalarını sağlamaktayız. Beykoz Arçelik onarım bakım servisinde müşterilerimizin ihtiyaçları halinde tüm klima montaj işlemleri servisimizde garantili olarak yapılmaktadır, ayrıca hiçbir zaman klima marka ve model ayrımı asla yapmamaktayız. Eğer servis olarak biz bu ayrımı yaparsak zaten bize böyle kötü bir durum asla yakışmaz. Klimaların onarım bakımları ve montajları son derece ustalık gerektiren bir işlerdir bu yüzden çalışanlarımızın hepsi klima bakımı ve onarımı alanında eğitim görmüş profesyonel kişilerdir.

Beykoz Arçelik Beyaz Eşya Servisi
Beykoz Arçelik Ankastre Tamiri
Beykoz Arçelik Klima Bakım

Bulaşık Makinasında F-1 Hatası Nedir?
Bulaşık makinasında f-1 hatası yıkama hata kodudur. Bulaşık makinası f-1 hatasını voltaj düşüklüğünden kaynaklanabilir. Önce voltaj düşük ise ehliyetli bir elektrikçiye voltaj ayarlatılması yapılır. Eğer voltaj normal ise cihazın ısıtma devresinde bir arıza var demektir. Bulaşık makinasının ana kartı veya rezistansı arızalıdır.