216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


Çamlıca Arçelik Servisi

Çamlıca Arçelik servisi olarak her türlü beyaz eşya ve klima vb. gibi cihazlarınızın bakımını düzgün bir biçim de onarılmaktayız. Sizlerin de bilmiş olduğu gibi klima cihazları ve beyaz eşya cihazları önlemi alınması gereken bir cihaz türüdür. Her geçen gün kendi alanın da ün yapan ve yaptığı işler ile adeta siz değerli müşterilerimizin gönüllerinde taht kuran Çamlıca Arçelik servisi artık gerçekten kaliteden asla ödün vermemektedir. Bu servisin istekleri üzerine klima ve beyaz eşya cihazlarınızın düzgün bir performans sergilemesi için yoğun çaba harcamaktadırlar. Her geçen gün kalitemize kalite katıyoruz ve klima gibi aynı zaman da beyaz eşya gibi elektronik cihazlarınızın bakım ve onarımını kolayca gerçekleştirmekteyiz.

Çamlıca Arçelik servisi en iyi teknisyenleriyle kombi bakımı yapmaktadır,kombi tamiri,kombi onarımı,kombi servisi yapmaktadır.Gün yoğunlaştıkça artışı göz önünde bulunan klima ve beyaz eşya kullanıcılarının yani siz değerli müşterilerimizin bazı dikkat etmesi gereken özelliklere ulaşması gerekir. Bu özellikler klima cihazınızın ne kadar önemli bir eşya sıfatın da olduğunun gerekçesidir. Bu nedenle klima gibi cihazlarınızın ilk günkü performansı ile çalışması gerektiğini düşünüyorsanız lütfen klima cihazınızın temiz olmasına özen gösteriniz. Buna zamanınız yoksa klima cihazınızı temizletemiyorsanız kısa yoldan Çamlıca Arçelik servisi ile temas halin de olarak servis ekipmanlarımızı kapınıza kadar getirerek Bu doğrultudan faydalana bilir, kendinize katkıda buluna bilirsiniz. Beyaz eşya cihazlarınızı ise her yıl en az 1 kere kesinlikle gözden geçirerek bakımını sağlayamaya yardımcı olunuz.

Çamlıca Arçelik Beyaz Eşya Servisi
Çamlıca Arçelik Ankastre Tamiri
Çamlıca Arçelik Klima Bakım


Bulaşık Makinasında F-1 Hatası Nedir?
Bulaşık makinasında f-1 hatası yıkama hata kodudur. Bulaşık makinası f-1 hatasını voltaj düşüklüğünden kaynaklanabilir. Önce voltaj düşük ise ehliyetli bir elektrikçiye voltaj ayarlatılması yapılır. Eğer voltaj normal ise cihazın ısıtma devresinde bir arıza var demektir. Bulaşık makinasının ana kartı veya rezistansı arızalıdır.