216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


Çekmeköy Arçelik Servisi

Çekmeköy Arçelik servisi bunun da en kolay yoldan bizler tarafından sağlanacak olacağını unutmayın unutturmayın. Çekmeköy Arçelik servisi olarak değerli müşterilerimizin Her marka model ayrımı yapmadan tüm cihazlarınızın tamir ve tadilatını gerçekleştirmek üzere çalışmalarımız tüm hızıyla sürmektedir. Bu çalışmaların daha düzgün olması için daha doğrusu düzgün bir hal alması için beyaz eşya ve klima gibi tüm cihazlarınızın tadilatını gerçekleştirmekteyiz. Size özel uygun fiyatlar ile tüm klima markaları ve tüm beyaz eşya modellerini tamiratını iyi ve düzgün bir biçim de onarmaktayız. Aynı zaman siz değerli müşterilerimize özel yaptığımız işin iki yıllık garantisi bulunmaktadır. Aynı sorunu tekrar yenilenmesi durumun da klima ve beyaz eşya cihazlarınızın yeniden tamiratı gerçekleşecektir.

Çekmeköy Arçelik servisi bize ulaşmak için ve bağlantı halin de olabilmek için müşteri temsilcilerimiz ile iletişim halin de olmanız gerekmektedir. Müşteri temsilcilerimiz ile bağlantı kurmak için ister telefon ister web site aracılığı ile temas halin de ola bilir kayıt formumuzu doldurarak randevu talebin de buluna bilirsiniz. Çekmeköy Arçelik servisi ile temas halin de olduğunuz için siz değerli müşterilerimize teşekkür ederiz. Hafta içi yada hafta sonu fark etmeden her gün bize ulaşım sağlamak için telefon numaralarımızdan bağlantı kura bilirsiniz. Bizi seçtiğiniz tekrar teşekkür eder Çekmeköy Arçelik servisi ailesi olarak Siz değerli müşterilerimize teşekkür eder iyi dolu günler geçirmenizi dileriz. Farkı yaşamak ve farkı tatmak için her zaman bizimle beraber olun..! Çekmeköy klima onarım bakım servisine gelen tüm müşterilerimizin isteklerini asla geri çevirmemekteyiz ve müşterilerimiz bizden istedikleri zaman tüm kombilerin montaj işlemlerini garantili olarak yapmaktayız.

Çekmeköy Arçelik Beyaz Eşya Servisi
Çekmeköy Arçelik Ankastre Tamiri
Çekmeköy Arçelik Klima Bakım

Bulaşık Makinasında F-1 Hatası Nedir?
Bulaşık makinasında f-1 hatası yıkama hata kodudur. Bulaşık makinası f-1 hatasını voltaj düşüklüğünden kaynaklanabilir. Önce voltaj düşük ise ehliyetli bir elektrikçiye voltaj ayarlatılması yapılır. Eğer voltaj normal ise cihazın ısıtma devresinde bir arıza var demektir. Bulaşık makinasının ana kartı veya rezistansı arızalıdır.