216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


Çengelköy Arçelik Servisi

Çengelköy Arçelik servisi olarak sizlerin cihazlarınızın onarım bakım işlemelerini yaparken asla kombi marka ve model ayrımı yapmamaktayız, şunu da söylemek istiyoruz. Servisimize gelen tüm müşterilerimizi memnun bir şekilde servisten uğurlamak için çalışanlarımızın hepsi güler yüzlüdürler böylece müşterilerimiz bizlere iyi bir referans olarak arkadaşlarını da en doğru kombi teknik servisine yönlendireceklerdir.

Çengelköy Arçelik servisi klimalarınızdan herhangi bir arıza meydana geldiği zaman teknik servise götürecek herhangi bir taşıtınız yoksa toplu taşıma araçları ile gitmesi zaten imkânsızdır hemen servisimizi arayarak ücretsiz taşıt desteği hizmetimizden ek bir ücrete tabii olmadan faydalanabilirsiniz.

Çengelköy Arçelik servisi yaptıracağınız tüm kombi onarım bakım ve montaj işlemlerimiz 1 yıl boyunca servisimiz adı altında garantimiz kapsamındadır böylece sizleri 1 yıl içinde oluşabilecek ekstra bir ücretten kurtarmış olacağız. Ve sizin kombilerinizin içinde kullanmış olduğumuz tüm mekanik ve elektronik parçalarda bir sorun meydana gelmesi halinde yenisiyle itiraz etmeksizin hemen ücretsiz bir şekilde değiştirmekteyiz böylelikle müşteri memnuniyetlerini bir nebze de olsa arttırmış olacağız.

Çengelköy Arçelik Beyaz Eşya Servisi
Çengelköy Arçelik Ankastre Tamiri
Çengelköy Arçelik Klima Bakım


Bulaşık Makinasında F-1 Hatası Nedir?
Bulaşık makinasında f-1 hatası yıkama hata kodudur. Bulaşık makinası f-1 hatasını voltaj düşüklüğünden kaynaklanabilir. Önce voltaj düşük ise ehliyetli bir elektrikçiye voltaj ayarlatılması yapılır. Eğer voltaj normal ise cihazın ısıtma devresinde bir arıza var demektir. Bulaşık makinasının ana kartı veya rezistansı arızalıdır.