216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


Cevizli Arçelik Servisi

Cevizli Arçelik servisi mikrodalga fırınlar, geçmişten günümüze kalan antika fırınlar ve tüm fırın çeşitlerinde görülen sorunlardan birkaçını anlatalım siz sevgili ariston kullanıcılarına. Bu sorunlarda fırının her bölgesine istenilen ısıyı eşit bir şekilde dağıtamaması, fırında pişirilen maddenin içini iyi pişirmeme yada hiç pişirememe, fırındaki istenilen zaman ve ısı ayarları yapılmasına rağmen fırının pişirmeye başlamaması veya yanlış değerlerde pişirmesi ve buna benzer tüm sorunları güvenilir ve hızlı bir biçimde çözmekteyiz.

Cevizli Arçelik servisi bulaşık makinelerinizin anakart arızalarını, her türlü switch arızalarını, ve bunlar gibi tüm bulaşık makinesi arızalarını sorunsuz bir şekilde onarmaktadır. Cevizli Arçelik servisimiz elinizi suya değdirmeden arızalı olan bulaşık makinelerinizin onarımını hızlı bir şekilde yaparak sizlere kaliteli bir hizmet vermektedir.

Cevizli Arçelik servisi en iyi teknisyenleriyle kombi bakımı yapmaktadır,kombi tamiri,kombi onarımı,kombi servisi yapmaktadır.Beyaz eşyalar hayatımızda önemli bir yer almakta ve hayatımızı kolaylaştırmaktadır. Bosch markasına sahip olan Beyaz eşyalarınızda çıkabilecek sorunlar yaşantımızı da olumsuz etkiler. Bozulan beyaz eşyalarımızı çöpe atmak yerine Cevizli Arçeliks ervisine yaptırarak hem israf etmemiş olur ve hemde paranızın cebinizde kalmasını sağlarsınız.

Cevizli Arçelik Beyaz Eşya Servisi
Cevizli Arçelik Ankastre Tamiri
Cevizli Arçelik Klima Bakım

Bulaşık Makinasında F-1 Hatası Nedir?
Bulaşık makinasında f-1 hatası yıkama hata kodudur. Bulaşık makinası f-1 hatasını voltaj düşüklüğünden kaynaklanabilir. Önce voltaj düşük ise ehliyetli bir elektrikçiye voltaj ayarlatılması yapılır. Eğer voltaj normal ise cihazın ısıtma devresinde bir arıza var demektir. Bulaşık makinasının ana kartı veya rezistansı arızalıdır.