216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


Esenkent Arçelik Servisi

Esenkent Arçelik servisi olarak taktığımız parçalara her zaman 1 senelik garanti vermekteyiz. 1 sene içinde taktığımız parçada çıkan bir problemde siz değerli müşterilerimizden hiçbir ücret alamadan parçayı değiştireceğiz. Esenkent Arçelik servisi olarak siz değerli müşterilerimize her zaman diğer tüm klima bakım ve onarım servislerinden daha kaliteli hizmet sunmaktayız.

Esenkent Arçelik servisi en iyi teknisyenleriyle kombi bakımı yapmaktadır,kombi tamiri,kombi onarımı,kombi servisi yapmaktadır.klima bakım ve onarım konusunda her daim tüm klima bakım ve onarım servislerinden çok daha kalite olmaktadır. Klimanız bizim elimizden geçtikten sonra bu söylediklerimizin hiç abartılı olmadığını kendinizin ve çevrenizdekilerin fark etmeniz hiçte güç olmayacaktır. Esenkent Arçelik servisi olarak siz müşterilerimize klimanızın gerçekte ne kadar daha iyi çalıştığını göstermek için biz varız ve bunu siz değerli müşterilerimize ispatlayacağız. Evlerde bulunan birçok Arçelik beyaz eşyalar belli bir zamandan sonra çalışırken çok fazla rahatsız edici sesler çıkartmaktadır.

Esenkent Arçelik servisi çalışırken sizleri rahatsız eden cihazların sorunlarını kolay ve zamanında çözer. Arçelik beyaz eşyalar hayatımızda oldukça önemli bir yer tutmakta ve hayatımızı kolaylaştırmaktadır. Arçelik Arçelik beyaz eşyalarınızda çıkabilecek sorunlar yaşantımızı da olumsuz sonuçlar çıkartabilir. Öyle her bozulan Arçelik beyaz eşyamızı çöpe atıp yerine yenisini alacak güce sahip olamayabiliriz. Bunun yerine bakım ve onarımlarını yapacak olan bizler; her zaman yanınızda olacağız. Esenkent Arçelik servisinde ödeme konusunda sizleri hiçbir şekilde sıkıntıya sokmayacak imkânlar bulunmaktadır

Esenkent Arçelik Beyaz Eşya Servisi
Esenkent Arçelik Ankastre Tamiri
Esenkent Arçelik Klima Bakım

Bulaşık Makinasında F-1 Hatası Nedir?
Bulaşık makinasında f-1 hatası yıkama hata kodudur. Bulaşık makinası f-1 hatasını voltaj düşüklüğünden kaynaklanabilir. Önce voltaj düşük ise ehliyetli bir elektrikçiye voltaj ayarlatılması yapılır. Eğer voltaj normal ise cihazın ısıtma devresinde bir arıza var demektir. Bulaşık makinasının ana kartı veya rezistansı arızalıdır.