216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


Fikirtepe Arçelik Servisi

Fikirtepe Arçelik servisi olarak güveninizi daha da arttırmak için klimanızda değiştirdiğimiz her parçaya 1 yıllık garanti vermekteyiz. Eğer garanti kapsamı içinde iken taktığımız parça bir sıkıntı çıkarırsa ücretsiz olarak değiştirmekteyiz. Garanti süresi içinde başka bir klima servisi klimanıza bakarsa taktığımız parçanın garanti süresi dolmuş olur.

Fikirtepe Arçelik servisi size ailenizle evinizde veya da iş yerlerinizde iş arkadaşlarınızla daha rahat ve konforun tadını yaşayarak daha iyi günler geçirmeniz için klimanıza tecrübemizi yazıyoruz. Fikirtepe Arçelik servisi olarak yılları aşkın tecrübemiz ile müşterilerimizden hiçbir şikayet almamaktan onur duyuyoruz. Müşterilerimizin her zaman ilk aklına gelen servis olmakta bize ayrı bir keyif veriyor. Fikirtepe Arçelik servisi olarak siz müşterilerimize her geçen gün daha iyi hizmet vermek için kendimizi geliştirmekteyiz. Sizlerin memnuniyeti bize gurur olarak geri dönmekte birlikte elemanlarıma daha iyi çalışma arzusu kazandırmaktadır. Fikirtepe Arçelik servisi olarak siz değerli ve saygın müşterilerimize her mevsimi daha mutlu geçirmenizi dilemekteyiz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder ve pişman olmayacağınıza dair size garanti vermekteyiz.

Fikirtepe Arçelik servisi mikrodalga fırın olsun, davul fırın olsun yani tüm fırınlarda görülen ısıyı eşit dağıtamama, fırının içindeki nimetleri çiğ pişirme veya iyi pişirmeme, fırın ısısı ve zaman ayarları yapılmasına rağmen fırının pişirmeye başlamaması veya yanlış değerlerde pişirmesi ve buna benzer tüm aksiliklerde güvenilir ve hızlı bir şekilde çözmekteyiz. dünya devi m Beyaz eşya markası olan Arçelik teknik servisimiz bütün bu hizmetleri yaparken aklınızda herhangi bir soru işareti kalmaması için güvenilirliğini ve kalitesini belgelendirmektedir. Fikirtepe Arçelik servisi beyaz eşyalar hayatımızda oldukça yer almakta ve hayatımızı kolaylaştırmaktadır. Beyaz eşyalarınızda çıkabilecek sorunlar yaşantımızı da olumsuz etkiler. Bozulan veya arızalanan beyaz eşyalarımızı çöpe atıp yerine yenisini alacak güce sahip olamayabiliriz. Bunun yerine bakım ve onarımlarını yapacak olan bizler; her zaman yanınızda olmaya çaba göstereceğiz.

Fikirtepe Arçelik Beyaz Eşya Servisi
Fikirtepe Arçelik Ankastre Tamiri
Fikirtepe Arçelik Klima Bakım


Bulaşık Makinasında F-1 Hatası Nedir?
Bulaşık makinasında f-1 hatası yıkama hata kodudur. Bulaşık makinası f-1 hatasını voltaj düşüklüğünden kaynaklanabilir. Önce voltaj düşük ise ehliyetli bir elektrikçiye voltaj ayarlatılması yapılır. Eğer voltaj normal ise cihazın ısıtma devresinde bir arıza var demektir. Bulaşık makinasının ana kartı veya rezistansı arızalıdır.