216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


Florya Arçelik Servisi

Florya Arçelik servisi uzman çalışanlarıyla siz değerli müşterilerimize gereken hizmeti titizlikle sağlayarak kombinizin yüksek performansla çalışmasına yardımcı olur. Böylece kombinizi verimli ve etkin bir şekilde kullanabilirsiniz. Ayrıca kombinizin periyodik bakımını servisimize yaptırdığınızda faturalarınız da en düşük seviyeye indirgendiğini göreceksiniz. Teknolojik değişim ve yeniliklere açık olan servisimiz hizmetimizi en kaliteli düzeye çıkartmaktadır. Garanti süresi minimum 2 yıl olan kombilerinizin bakım ve onarımı için ücret ödemezsiniz ancak kombinizin garanti süresini aşması halinde de servisimizin cihazınızı sağlıklı bir şekilde teslim edeceğinden emin olabilirsiniz.

Florya Arçelik servisi en iyi teknisyenleriyle kombi bakımı yapmaktadır,kombi tamiri,kombi onarımı,kombi servisi yapmaktadır.uzman, dinamik ve özverili personelleriyle kombinizin tamiri konusunda da profesyonellikten ve kaliteden ödün vermemektedir. Kombinizin ses çıkartması, kırmızı ışığın yanması, basıncın alçalması ya da yükselmesi durumunda yapacağınız iş bize ulaşmak olacaktır. Siz değerli müşterilerimizi memnun etmek ve en kaliteli hizmeti doğru zamanda sunmak için telefondan bile bir adım yakınınızdayız.

Arızalarınızın hayati tehlike oluşturma ihtimalini göz önünde bulundurarak 7/24 çağrı merkezimize ulaşma imkanını size sağlıyoruz. Bakım ve onarımda olduğu gibi montaj alanında da sizlere memnuniyeti ve huzuru hissettirmek için deneyimimizi ve birikimlerimizi en uygun biçimde kullanarak verimli bir hizmet sağlamaktayız. Kombi montajının doğru yapılması sayesinde kombinizin daha uzun ömürlü kullanırsınız ve cihazınızın arızalanma ihtimalini en aza indirmiş olursunuz. Servisimiz sizlere kusursuz hizmeti yaşattırmak adına montaj konusunda da yüksek efor sarf etmektedir.

Florya Arçelik Beyaz Eşya Servisi
Florya Arçelik Ankastre Tamiri
Florya Arçelik Klima Servisi

KLİMA HATA KODLARI:
E-1 HATAKODU: İÇ ÜNİTE ODA SENSÖR HATASI
E-2 HATA KODU:İÇ ÜNİTE HAVA SENSÖR HATASI
E-3 HATA KODU:İÇ ÜNİTEEVAPARATÖR SENSÖR HATASI
E-4 HATA KODU:KOMPRESÖR ARIZA HATASI
E-5 HATA KODU:GAZ EKSİKLİĞİ HATA KODU
E-6 HATA KODU:ELEKTİRİK BAĞLANTI HATA KODU
E-7 HATA KODU:DIŞ ÜNİTE SENSÖR HATA KODU