216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


Güneşli Arçelik Servisi

Güneşli Arçelik servisi çamaşır makinelerinde görülen kireçlenme ve yüksek ses gelmesi şüphesiz sizleri bir hayli rahatsız etmektedir. Arçelik servisi olarak bu sorunların üstesinden hızlı ve itinalı bir şekilde gelmekteyiz. Güneşli Arçelik servisi gelmiş geçmiş en üstün kaliteli elemanlarıyla ve yılların verdiği tecrübe ve deneyimleriyle siz değerli müşterilerimize günün her saatinde hizmet vermek için durmadan çalışmaktadır.

Müşterilerimizi hiçbir zaman mağdur bırakmadan hızlı ve temiz bir biçimde klimalarınıza bakım ve onarımını gerçekleştirmekteyiz. Güneşli Arçelik servisi olarak Güneşli’nin her bölgesine servis hizmetimiz bulunmaktadır. Her mevsim klimanızın size en iyi performans ile çalışmasını sağlamak için bizim elimizden geçmesi yeterli olacaktır.

Güneşli Arçelik servisi olarak siz müşterilerimizi memnun etmekten her zaman keyif almaktayız. Buda bize çalışmamızda en iyi hizmeti vermemizi sağlamaktadır. Güneşli Arçelik servisi olarak hijyeni misyonumuz edinmekteyiz. Güneşli Arçelik servisi olarak her daim müşterilerimiz için kendimizi bir kademe daha yükselterek daha iyi hizmet vermekteyiz. Klimalarınız iyi çalışmıyorsa veya faturalarınız çok geliyorsa bunun nedeni klimanızın bakımın geldiğidir. Bakımını yaptırdıktan son artık ne cebiniz yanacak ne de klimanız verimsiz çalışacaktır.

Güneşli Arçelik Beyaz Eşya Servisi
Güneşli Arçelik Ankastre Tamiri
Güneşli Arçelik Klima Bakım

KLİMA HATA KODLARI:
E-1 HATAKODU: İÇ ÜNİTE ODA SENSÖR HATASI
E-2 HATA KODU:İÇ ÜNİTE HAVA SENSÖR HATASI
E-3 HATA KODU:İÇ ÜNİTEEVAPARATÖR SENSÖR HATASI
E-4 HATA KODU:KOMPRESÖR ARIZA HATASI
E-5 HATA KODU:GAZ EKSİKLİĞİ HATA KODU
E-6 HATA KODU:ELEKTİRİK BAĞLANTI HATA KODU
E-7 HATA KODU:DIŞ ÜNİTE SENSÖR HATA KODU