216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


Güngören Arçelik Servisi

Güngören Arçelik servisi olarak klimanızın verimini biraz daha arttırmak için bir önerimiz de klimanızın çalışmasını etkileyecek eşyaları önünden kaldırmanızdır.

Güngören Arçelik servisi önerilerimizi uyguladığınız takdirde değişikliği anlamanız hiçte güç olmayacaktır. Güngören Arçelik servisi olarak klimalarınıza bakım ve onarım yaptırmak istediğiniz zaman en kolay yoldan web sitemize girerek form doldurabilir veya numaraları arayarak bize ulaşabilirsiniz. İletişime geçtikten sonra en kısa zamanda servisimiz kapınızda olacaktır.

Güngören Arçelik servisi uzman,dinamik ve özverili personelleriyle kombinizin tamiri konusunda da profesyonellikten ve kaliteden ödün vermemektedir. Kombinizin ses çıkartması,kırmızı ışığın yanması,basıncın alçalması ya da yükselmesi durumunda yapacağınız iş bize ulaşmak olacaktır. Siz değerli müşterilerimizi memnun etmek ve en kaliteli hizmeti doğru zamanda sunmak için telefondan bile bir adım yakınınızdayız. Arızalarınızın hayati tehlike oluşturma ihtimalini göz önünde bulundurarak 7/24 çağrı merkezimize ulaşma imkanını size sağlıyoruz. Bakım ve onarımda olduğu gibi montaj alanında da sizlere memnuniyeti ve huzuru hissettirmek için deneyimimizi ve birikimlerimizi en uygun biçimde kullanarak verimli bir hizmet sağlamaktayız. Kombi montajının doğru yapılması sayesinde kombinizin daha uzun ömürlü kullanırsınız ve cihazınızın arızalanma ihtimalini en aza indirmiş olursunuz. Servisimiz sizlere kusursuz hizmeti yaşattırmak adına montaj konusunda da yüksek efor sarf etmektedir.

Güngören Arçelik Beyaz Eşya Servisi
Güngören Arçelik Ankastre Tamiri
Güngören Arçelik Klima Bakım

KLİMA HATA KODLARI:
E-1 HATAKODU: İÇ ÜNİTE ODA SENSÖR HATASI
E-2 HATA KODU:İÇ ÜNİTE HAVA SENSÖR HATASI
E-3 HATA KODU:İÇ ÜNİTEEVAPARATÖR SENSÖR HATASI
E-4 HATA KODU:KOMPRESÖR ARIZA HATASI
E-5 HATA KODU:GAZ EKSİKLİĞİ HATA KODU
E-6 HATA KODU:ELEKTİRİK BAĞLANTI HATA KODU
E-7 HATA KODU:DIŞ ÜNİTE SENSÖR HATA KODU