216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


Halkalı Arçelik Servisi

Halkalı Arçelik servisi bulaşık makinelerinizin ana kart arızalarını parazit, alt switch kondansatörü arızalarını, arızalarını ve bunlar gibi tüm bulaşık makinesi arızalarını güvenilir ekibiyle onarmaktadır. Halkalı Arçelik Servisimiz elinizi sıcak sudan soğuk suya değdirmeden arızalı olan bulaşık makinelerinizin onarımını yaparak sizlere eşsiz bir hizmet vermektedir.

Halkalı Arçelik servisi antika fırınlar, mikro dalga fırınlar, davul fırınlar kısacı tüm fırınlarda görülen ısıyı fırının içine eşit dağıtamama, hamurun çiğ pişmesi yada tam pişmemesi, zaman ve ısı ayarları yapılmasına rağmen fırının pişirmeye başlamaması veya yanlış değerlerde pişirmesi ve buna benzer tüm sorunları güvenilir ve hızlı bir biçimde çözmekteyiz.Arçelik gibi dünya devi bir markanın Beyaz eşya servisi olarak yaptığımız bütün bu hizmetleri aklınızda hiçbir soru işareti kalmaması için güvenilirliğini ve kalitesini belgelendirmektedir.

Halkalı Arçelik servisi başta Halkalı semtin de oturan değerli müşterilerimize daha sonrada etrafındaki mahallelerde oturmakta olan diğer müşterilerimizin kombilerinin onarım bakım işlemlerini kaliteli ve hızlı bir şekilde yapmaktayız. Hizmet alanımız gün geçtikçe artmakla beraber bugünlerde sadece kombi tamir bakım işlemleri yapmamaktayız, yeni satın almış olduğunuz bir kombinin veya evinizi taşırken evden çıkaracağınız kombilerin montaj işlemlerini Halkalı Arçelik servisi olarak garantili bir şekilde yapmaktayız. Sizlerin kombi sorunlarını çözerken asla kombinin marka model ayrımını yapmamaktayız zaten kombi seçmek bizim gibi seçkin bir kombi servisine asla yakışmaz. Halkalı Arçelik servisinde çalışanların hepsi hem servisimize iyi bir referans olmanız için hem de hizmetimizden memnun olabilmeniz için daima güler yüzlüdür.

Halkalı Arçelik Beyaz Eşya Servisi
Halkalı Arçelik Ankastre Tamiri
Halkalı Arçelik Klima Bakım

KLİMA HATA KODLARI:
E-1 HATAKODU: İÇ ÜNİTE ODA SENSÖR HATASI
E-2 HATA KODU:İÇ ÜNİTE HAVA SENSÖR HATASI
E-3 HATA KODU:İÇ ÜNİTEEVAPARATÖR SENSÖR HATASI
E-4 HATA KODU:KOMPRESÖR ARIZA HATASI
E-5 HATA KODU:GAZ EKSİKLİĞİ HATA KODU
E-6 HATA KODU:ELEKTİRİK BAĞLANTI HATA KODU
E-7 HATA KODU:DIŞ ÜNİTE SENSÖR HATA KODU