216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


Haznedar Arçelik Servisi

Haznedar Arçelik servisi günümüzde her geçen gün her evde veya işyerlerinde bulunan kombilerin bakım onarım ve tamir işlemleri sırasında oldukça dikkat edilmesi gerekmektedir. Çünkü en ufak bir servis hatası sizin çok para verip almış olduğunuz kombilerinizi çöpe atmanıza neden olabilir veya sizlere gereğinden fazla bir şekilde masraf çıkartabilir böyle bir durumla karşılaşmamak için kombinizin onarım bakım işlemlerini Haznedar Arçelik servisi gibi güvenilir bir servise yaptırmanız yeterli olacaktır ve teknik servisimiz bu durumu bildiği için tüm işlemlerini garantili bir şekilde yapmaktadır.

Arçelik servisi Haznedar bu güne kadar bize karşı hiçbir müşterimizin güvenini sarsmadık ve sarsmamaya devam edeceğiz. Haznedar Arçelik servisiolarak bize karşı olan güveninizi daha da arttırmak için taktığımız her parçaya 1 senelik garanti vermekteyiz. Bu süreç içerisinde yeni taktığımız parça arıza çıkardığı taktirde ücretsiz bir şekilde parçayı değiştirmekteyiz. Haznedar Arçelik servisiolarak siz değerli müşterilerimize ödemelerinizde de kolaylık sağlamaktayız. Siz değerli müşterilerimiz arzu ederseniz nakit olarak, arzu ederseniz de bütçenizi etkilemeden kredi kartı ile taksitlendirerek kolayca yapabilirsiniz. Tüm bu hizmetlerimiz sadece siz değerli ve saygın müşterilerimize daha rahat ve konforlu günler tattırmak içindir.

Haznedar Arçelik servisi peki klimanızın sağlıyı için yapmanız gerekenler neler olucaktır. Bunları mutlaka merak etmektesiniz. Bu yüzden klimanızı başta düzeli olarak yazlık kışlık periyodik düzenli bakımları yapılması gerekmektedir. Bakımları yaptırdığınız taktirde her zaman olağan dışı verımlılık alırsınız . Huzurlu ve konforlu bi ortam yaşarsınız . Klimanızı bakımı çok önemli olup yaptırmadıgınız taktırde klimanıza çok buyuk zararlar verip klimanızı tamamıyle biterebiliyor. Haznedar Arçelik servisi çağırdınız taktırde hemen gelip bakım ve onarımınızı yapıp gerekli olan parçayı değiştirip 1 yıl garanti ile birlikte size vermektedir. Bu garanti kapsamasında başka bir servis taktığımız orjinal parçamıza dokunduğu taktıdirde garanti kapsamasından çıkmatadır. Nitekim bu tür sorunlarlar karşılaşmamanız için Haznedar Arçelik servisi önermekteyiz

 
Haznedar Arçelik Beyaz Eşya Servisi
Haznedar Arçelik Ankastre Tamiri
Haznedar Arçelik Klima Bakım

Bulaşık Makinasında F-1 Hatası Nedir?
Bulaşık makinasında f-1 hatası yıkama hata kodudur. Bulaşık makinası f-1 hatasını voltaj düşüklüğünden kaynaklanabilir. Önce voltaj düşük ise ehliyetli bir elektrikçiye voltaj ayarlatılması yapılır. Eğer voltaj normal ise cihazın ısıtma devresinde bir arıza var demektir. Bulaşık makinasının ana kartı veya rezistansı arızalıdır.