216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


İçerenköy Arçelik Servisi

İçerenköy Arçelik servisi hayatınızda önemli cihazlardan biri olan kombinizin ve sizin sağlınız için elinde geleni yapmayı kar amacı gütmeden yapmaktadır. Çalıştırdığı kaliteli ve professiyonel elemanlarıyla her zaman adından söz ettirmiş ve İçerenköyda devrimlere yol açmıştır. Yurt dışında ve yurt içinden getirdiği kaliteli klima parçalarıyla olağan dışı yeteneklere sahip olan elemanlarıyla siz müşterilerimizin kalbini kazanmıştır. İçerenköy Arçelik servisi klimanızda bulunan artık pislikleri kesinlikle temizlemektedir. Başka servislerin yaptığı gelişi güzel iş olanakları dışında biz işimizi severek yapıp tam yapmaktayız. Hiçbir kuşkunuz olmasın hijyenden de ödün vermemekteyiz. İsterseniz dükkanımıza gelip ziyaret edebilirsiniz.

İçerenköy Arçelik servisi en iyi teknisyenleriyle kombi bakımı yapmaktadır,kombi tamiri,kombi onarımı,kombi servisi yapmaktadır.Dükkanızın temizliği yaptığımız işin temizliğini göstermektedir. Uzun ömür taktığımız parçaların tasarufunuda göz ardı etmemek gereklidir. Klimanızın uzun ömür ve en üst seviyede çalışabılmesi için düzenli olarak acarken klima servisini çağırarak bakımını yaptırmanız gereklidir. Yaptırdıgınız taktirde klimanızın hiçbir arızası çıkmayacaktır. Eğer klimanızın bakımlarını yaptırmazsanız çok kötü sonuçlara yol İçerenköy Arçelik bakım onarım servisinde çalışmakta olan çaycımızdan patronumuza kadar tüm personellerimiz sizleri memnun edebilmek için daima güler yüzlü olmak zorundadırlar, çünkü güler yüzlü hizmet ile hem müşterilerimizi memnun etmiş oluyoruz ve müşterilerimiz bizlere iyi bir referans oluyorlar.

İçerenkoy Arçelik Beyaz Eşya Servisi
İçerenkoy Arçelik Ankastre Tamiri
İçerenkoy Arçelik Klima Bakım


Bulaşık Makinasında F-1 Hatası Nedir?
Bulaşık makinasında f-1 hatası yıkama hata kodudur. Bulaşık makinası f-1 hatasını voltaj düşüklüğünden kaynaklanabilir. Önce voltaj düşük ise ehliyetli bir elektrikçiye voltaj ayarlatılması yapılır. Eğer voltaj normal ise cihazın ısıtma devresinde bir arıza var demektir. Bulaşık makinasının ana kartı veya rezistansı arızalıdır.