216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


İdİdealtepe Arçelik Servisi

İdealtepe Arçelik servisi gelen müşterilerimizin hoşgörüsü ve güler yüzü sayesinde tüm kombi sorunlarını daha hızlı ve daha başarılı bir şekilde çözmekteyiz. Değerli kombi kullanan başta İdealtepe halkı daha sonrada tüm İstanbul halkı kombinizde bir sorun meydana geldiği zaman yenisini alabilme gücünü kendimizde bulamayabiliriz bu yüzden kombi onarım bakım işlemlerini İdealtepe Arçelik bakım onarım servisine yaptırarak kendiniz büyük bir yükten kurtarmış olacaksınız. Eğer yenisini alırsanız paranızı çöpe atmış olursunuz bilindiği gibi para kolay kazanılmamaktadır zaten günümüzde ekmek aslanın ağzında da değil midesindedir bu yüzden çok uygun fiyatlarla kombi teknik servisimize yaptırabilirsiniz. Kombiler son derece karmaşık bir elektronik cihazlardır bu yüzden kombinizde arıza meydana geldiği zaman onarım bakım işlemini yapacak olan servisler her zaman güvenilir ve sağlam bir servis olması gerekmektedir.

İdealtepe Arçelik servisi kalitesiz ve güvenilir olmayan bir kombi servisine bu kombi bakım onarım işlemlerini yaptırırsanız gereken özen ve dikkati göstermezse onlarca para vererek satın almış olduğunuz kombinizi çöpe atma riski ile karışılabilir veya normalinden çok fazla bir şekilde kombi teknik servis masrafı ödeyebilirsiniz.açıcaktır. Klimanızı kaybedebilirsiniz bile o yüzden bakımını yaptırmanız gereklidir. İdealtepe Arçelik servisin de Klima cihazlarınızın da tamiratı gerçekleşmektedir. Kolay yoldan her zaman Arçelik servisi ile temas hainde olabilrisiniz.

İdealtepe Arçelik servisi olarak bizleri tüm yakınlarınıza önerdiğiniz için teşekkür eder minnettarlığımızı sunmaktayız. İdealtepe Arçelik servisini arayarak arıza bildirimi yaptığınızda yetkili servis elemanlarımız en kısa sürede bildirdiğiniz adrese intikal ederek cihazınızın bakım ve onarımını yerinde yapmaktadır. Eğer arıza orada giderilmeyecek gibiyse cihazınız servisimize alınır ve orada gereken işlemler uygulanır.

İdİdealtepe Arçelik Beyaz Eşya Servisi
İdealtepe Arçelik Ankastre Tamiri
İdealtepe Arçelik Klima Servisi

Bulaşık Makinasında F-1 Hatası Nedir?
Bulaşık makinasında f-1 hatası yıkama hata kodudur. Bulaşık makinası f-1 hatasını voltaj düşüklüğünden kaynaklanabilir. Önce voltaj düşük ise ehliyetli bir elektrikçiye voltaj ayarlatılması yapılır. Eğer voltaj normal ise cihazın ısıtma devresinde bir arıza var demektir. Bulaşık makinasının ana kartı veya rezistansı arızalıdır.