216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


Kalamış Arçelik Servisi

Kalamış Arçelik servisi olarak araçlarımız günün her saati hizmetinize açıktır. Kalamış Arçelik servisi olarak taktığımız her parçaya 1 yıl garanti vererek güveniniz daha da arttırmaktayız. 1 yıl içinde taktığımız parçada bir sorun çıktığı anda hemen sorunuz giderilecektir. Kalamış Arçelik servisi olarak size daha iyi hizmet verebilmek için her geçen gün daha fazla profesyonellik sergilemekteyiz. Bu hizmet yanında sizlerin memnuniyetiniz için ödemelerde de kolaylık yapmaktayız. Elemanlarımıza ister kartla, isterseniz de kapıda nakit olarak ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Kalamış Arçelik servisi olarak klimanızı onardıktan sonra yaz ve kış günlerinizi çok daha fazla rahat ve neşeli bir şekilde geçire bileceksiniz.

Kalamış Arçelik servisi olarak her türlü marka ve model ayrımı yapmadan onarımını gerçekleştirmeliyiz. Eski yeni ayırt etmeden her türlü klimalarınızı tamir etmeyiz. Kalamış Arçelik servisi müşterilerimizin memnuniyetini her zaman en ön planda tutarak çalıştığımız için her zaman kaliteli bir iş çıkarmaktayız. Kalamış Arçelik servisi olarak yılları aşkın tecrübemizin kalitesini ve düzenini birleştirerek klimanızın kalitesini ve verimini en üst seviyeye taşımaktayız. Klimanızı onardıktan sonra işimizin performansını kendiniz göreceksiniz ve klimada en doğru tercih olduğumuzu sizde anlayacaksınız. Kalamış Arçelik servisi olarak sorunsuz bir klima konforunu size tattırmak için çaba harcamaktayız.

Kalamis Arçelik Beyaz Eşya Servisi
Kalamis Arçelik Ankastre Tamiri
Kalamis Arçelik Klima Bakım


Bulaşık Makinasında F-1 Hatası Nedir?
Bulaşık makinasında f-1 hatası yıkama hata kodudur. Bulaşık makinası f-1 hatasını voltaj düşüklüğünden kaynaklanabilir. Önce voltaj düşük ise ehliyetli bir elektrikçiye voltaj ayarlatılması yapılır. Eğer voltaj normal ise cihazın ısıtma devresinde bir arıza var demektir. Bulaşık makinasının ana kartı veya rezistansı arızalıdır.