216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


Kartal Arçelik Servisi

Kartal Arçelik servisi sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda en hızlı şekilde ve kalitesiyle çalışmalarına devam etmektedir. Beyaz eşya alanıda Uzman servis ekibimiz cihazlarınıza en modern ve güvenilir bir şekilde bakım ve onarım yapmaktadır. Fırın buzdolabı derin dondurucu ocak gibi tüm beyaz eşyalar en az 1 yıl Arçelik garantisi kapsamındadır. Bakım ve onarım sırasında oluşan arızalar karşısında cihazlarınız firmamız tarafından güvence altındadır. Değiştirilen parçalar olup cihazınızın performansında hiçbir değişiklik oluşmaz .

Kartal Arçelik servisi olarak müşteri memnuniyeti açısından hizmette kusur tanımamaktayız. Tüm Arçelik beyaz eşya onarım bakım montaj işlemleri sonunda yapacağınız ödemeleri sizler için nasıl uygun oluyorsa bizler içinde o derecede uygun olmaktadır. Servis Hizmeti sonucunda dileğinize göre kredi kartınız ile tek çekim, taksit veya elden nakit ile yapabilirsiniz, Beyaz eşya servisimize ulaşmak isterseniz hafta içi hafta sonu 7 gün 24 saat çağrı merkezlerimizden ya da internet sitemizden rahatlıkla ulaşabilir ve çağrı merkezlerimizden Arçelik marka beyaz eşyalarınızla ilgili her türlü sorularınızın cevaplarını alabilirsiniz..

Kartal Arçelik Beyaz Eşya Servisi
Kartal Arçelik Ankastre Tamiri
Kartal Arçelik Klima Bakım


Bulaşık Makinasında F-1 Hatası Nedir?
Bulaşık makinasında f-1 hatası yıkama hata kodudur. Bulaşık makinası f-1 hatasını voltaj düşüklüğünden kaynaklanabilir. Önce voltaj düşük ise ehliyetli bir elektrikçiye voltaj ayarlatılması yapılır. Eğer voltaj normal ise cihazın ısıtma devresinde bir arıza var demektir. Bulaşık makinasının ana kartı veya rezistansı arızalıdır.