216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


Kızıltoprak Arçelik Servisi

Kızıltoprak Arçelik servisi en iyi teknisyenleriyle kombi bakımı yapmaktadır,kombi tamiri,kombi onarımı,kombi servisi yapmaktadır.Buzdolabınız herhangi bir nedenden dolayı aniden bozulabilir. Sizi serinletecek olan Kızıltoprak Arçelik Servisimiz sizlere bir telefon kadar uzaktadır. Sizlere sunduğu Arçelik beyaz eşya teknik servis hizmeti kaliteli, güvenilir olduğu kadarıyla aynı zamanda bir o kadarda hızlıdır.

Kızıltoprak Arçelik Servisimizde mikrodalga fırınlar, geçmişten günümüze kalan antika fırınlar ve tüm fırın çeşitlerinde görülen sorunlardan birkaçını anlatalım siz sevgili Arçelik kullanıcılarına. Bu sorunlarda fırının her bölgesine istenilen ısıyı eşit bir şekilde dağıtamaması, fırında pişirilen maddenin içini iyi pişirmeme yada hiç pişirememe, fırındaki istenilen zaman ve ısı ayarları yapılmasına rağmen fırının pişirmeye başlamaması veya yanlış değerlerde pişirmesi ve buna benzer tüm sorunları güvenilir ve hızlı bir biçimde çözmekteyiz. Kızıltoprak Arçelik Servisimiz bulaşık makinelerinizin ana kart arızalarını, her türlü alt üstü çekmece arızalarını, ve bunlar gibi tüm bulaşık makinesi arızalarını sorunsuz bir şekilde onarmaktadır.

Kızıltoprak Arçelik servisi elinizi suya değdirmeden arızalı olan bulaşık makinelerinizin onarımını hızlı bir şekilde yaparak sizlere kaliteli bir hizmet vermektedir. Arçelik markasına sahip olan beyaz eşyalarınızda çıkabilecek sorunlar yaşantımızı da olumsuz etkiler.

Kızıltoprak Arçelik Beyaz Eşya Servisi
Kızıltoprak Arçelik Ankastre Tamiri
Kızıltoprak Arçelik Klima Bakım


Bulaşık Makinasında F-1 Hatası Nedir?
Bulaşık makinasında f-1 hatası yıkama hata kodudur. Bulaşık makinası f-1 hatasını voltaj düşüklüğünden kaynaklanabilir. Önce voltaj düşük ise ehliyetli bir elektrikçiye voltaj ayarlatılması yapılır. Eğer voltaj normal ise cihazın ısıtma devresinde bir arıza var demektir. Bulaşık makinasının ana kartı veya rezistansı arızalıdır.