216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


Küçükyalı Arçelik Servisi

Küçükyalı Arçelik servisi olarak tam donanımlı bir şekilde size hizmetlerimizi hızlı bir şekilde aksatmadan anında ulaştırmaktayız. Hizmetlerimizin yanı sıra yetiştirdiğimiz teknolojiyi son sürat taki eden elemanlarımızla yaptığımız işlerden keyif almaktayız. İstanbulun eşsiz bir semti olan suadiyede is yapmaktan gurur duymaktayız. Küçükyalı Arçelik servisi 7/24 hizmetlerinin yanı sıra iş verimi yüksek kalitesiyle söz ettirmektedir kendisinden bu nedenle her zaman tercih edelen bir servis olmaktadir. Bunlar gurur kaynagımız olup işimize daha bağlı olmamız sağlamaktadır. Küçükyalı Arçelik servisi her daim bu sözlerden esinlenerek yaptıkları işlerden müsterilerimizin memnuniyeti her zaman iyi olmaktadır. Küçükyalı Arçelik servisi bu işe yıllardır kendini vermekdedir. Diğer rakiplerini geri bırakıp her zaman 1 adım önde olmaktadır.

Küçükyalı Arçelik servisi en iyi teknisyenleriyle kombi bakımı yapmaktadır,kombi tamiri,kombi onarımı,kombi servisi yapmaktadır.Klima cihazınızın ısınma sezonu öncesi düzenli bir şekilde bakımını yaptırınız.Dışarıdan gelen soğuk hava kaynaklarının yalıtımını yaptırınız yaptırmadığınız taktirde ısınma verimli gerçekleşmeyecektir .Pencere ve kapılarınızda hava sızdıran yerleri belirleyin ve o yerleri kapatınız.Kış aylarında pencerelerinizin perdelerini kapalı tutunuz soğukluğu emicektir.Gündüzleri, güneş ışığını doğrudan alan pencerelerinizi açık tutunuz bu sizin için çok önemlidir.Ev ve Bina yalıtmak için plastik köpük gibi malzemeler kullanmanız gerekecektir.İç mekanınızda sıcak hava kaçaklarını önlemeniz gerekemektedir.Klimanızda gece , gündüz ve saatlere göre ayar yapma olanağı sağlayan otomatikcontrol sistemlerini kullanın bu sizin işinizi kolaylaştıracaktır.

Küçükyali Arçelik Beyaz Eşya Servisi
Küçükyali Arçelik Ankastre Tamiri
Küçükyali Arçelik Klima Bakım


Bulaşık Makinasında F-1 Hatası Nedir?
Bulaşık makinasında f-1 hatası yıkama hata kodudur. Bulaşık makinası f-1 hatasını voltaj düşüklüğünden kaynaklanabilir. Önce voltaj düşük ise ehliyetli bir elektrikçiye voltaj ayarlatılması yapılır. Eğer voltaj normal ise cihazın ısıtma devresinde bir arıza var demektir. Bulaşık makinasının ana kartı veya rezistansı arızalıdır.