216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


Kurtköy Arçelik Servisi

Kurtköy Arçelik servisi çünkü Arçelik beyaz eşya cihazlarını günümüzün koşullarında bizlerin en çok işine yarayan cihazlardır. Klimalar ise gerek yaz ayları gerekse kış ayları zamanın da en çok ihtiyaç duyulan elektrikli cihazların baş sıralamaların da yer almaktadırlar. Buna özen gösterdiğiniz zaman size daha çok ısı yada serinlik verir. Bu özeni klima cihazınızın sürekli temizlenmesi ya da en azından haftada bir kere kesinlikle nemli bir bez ile gözeneklerinize kadar temizlenmesi bilakis şarttır ve zorunludur. Bunun faydasını dediklerimizi yaptıktan sonra anlayacak ve haklı olduğumuz için bizlere kendi içiniz de teşekkür edeceksiniz. Biz bunlardan eminiz ve sizlerin de bizlerden emin olmanızı isteriz. Kurtköy Arçelik servisi olarak bizlere seçmenizi ve bizlerle çalışmanızı emin olarak saygımıza ve bağrımıza basmış durumundayız. Kaliteden ödün vermediğiniz için siz değerli müşterilerimize teşekkür eder iyi dolu günler geçirmenizi dileriz..

Kurtköy Arçelik servisi de sadece kliam değil Arçelik beyaz eşya ve kombi sıkıntılarından giderilmektedir. Kombi demişken, Değerli müşterilerimizi memnun edebilmek için onların isteklerini asla geri çevirmemekteyiz bu yüzden müşterilerimiz istedikleri zaman tüm kombilerin montaj işlemlerini garanti olarak yapmaktayız ayrıca çalışanlarımızın hepsi müşterilerimizi memnun edebilmek için her zaman güler yüzlüdürler. Unutmayın ki karşılık güler yüz ile çözemeyeceğimiz hiçbir kombi sorunu bulunmayacaktır ayrıca servisimizde günümüze kadar hiçbir kombi marka model ayrımı yapmamaktayız. Kurtköy Arçelik onarım bakım servisi olarak bizler böyle bir ayrım yaparsak bizim gibi kaliteli bir servise yakışmayan bir hata yapmış oluruz.

Kurtköy Arçelik Beyaz Eşya Servisi
Kurtköy Arçelik Ankastre Tamiri
Kurtköy Arçelik Klima Bakım


Bulaşık Makinasında F-1 Hatası Nedir?
Bulaşık makinasında f-1 hatası yıkama hata kodudur. Bulaşık makinası f-1 hatasını voltaj düşüklüğünden kaynaklanabilir. Önce voltaj düşük ise ehliyetli bir elektrikçiye voltaj ayarlatılması yapılır. Eğer voltaj normal ise cihazın ısıtma devresinde bir arıza var demektir. Bulaşık makinasının ana kartı veya rezistansı arızalıdır.