216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


Maltepe Arçelik Servisi

Maltepe Arçelik servisi olarak bizlere düşen görevleri layıkıyla yapmaya itina göstermekteyiz. Yaptığımız Arçelik beyaz eşya onarım bakım montaj hizmetler ile bölgede sektörün ileri gelen firmalarından biri haline gelen Maltepe Arçelik servisi olarak başarımız katlanarak devam etmektedir.

Maltepe Arçelik servisi elinizi sıcak sudan soğuk suya değdirmeyi bırakın elinizi suya değdirmeden arızalı olan bulaşık makinelerinizin onarımını yaparak sizlere eşsiz bir hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Arçelik beyaz eşyalar hayatımızda oldukça önemli yer almakta ve hayatımızı kolaylaştırmaktadır. Arçelik beyaz eşyalarınızda çıkabilecek ufak yâda önemli sorunlar yaşantımızı da olumsuz etkiler. Bilinmek üzere tüm Arçelik beyaz eşyalar çok ciddi bir paradır ve Arçelik Arçelik beyaz eşya sorunlarında eskisini atıp yenisi almak lüksümüz neredeyse tüm halkımızda bulunmamaktadır dinimizde buna musade etmez çünkü israf etmek oldukça büyük günahtır. Sizler her türlü Arçelik beyaz eşya sorunlarında hemen göksü evleri ariston Arçelik beyaz eşya servisini arayarak tüm sorunları uzman kişilere çözdürüp ve ciddi bir masraftan kurutulursunuz.

Maltepe Arçelik servisi olarak servis şeflerimiz tarafından kontrol edilen çalışmamız sizlere verilen hizmetlerin en üst düzeye ulaşması için özenle yerine getirilmelidir. Arçelik beyaz eşya servisi olarak edindiğimiz ilkelerle ve siz değerli müşterilerimize olan saygımızla sizin ihtiyaçlarınızı en güzel şekilde karşılamak bizim en önemli görevlerimizdendir.

Maltepe Arçelik Beyaz Eşya Servisi
Maltepe Arçelik Ankastre Tamiri
Maltepe Arçelik Klima Bakım


Bulaşık Makinasında F-1 Hatası Nedir?
Bulaşık makinasında f-1 hatası yıkama hata kodudur. Bulaşık makinası f-1 hatasını voltaj düşüklüğünden kaynaklanabilir. Önce voltaj düşük ise ehliyetli bir elektrikçiye voltaj ayarlatılması yapılır. Eğer voltaj normal ise cihazın ısıtma devresinde bir arıza var demektir. Bulaşık makinasının ana kartı veya rezistansı arızalıdır.