216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


Mecidiyeköy Arçelik Servisi

Mecidiyeköy Arçelik servisi olarak teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte ve atölyelerimizde kullanmış olduğumuz cihazlar son teknoloji ürünleridir. Arçelik markalı Arçelik beyaz eşya cihazlarınızı bizlere teslim ederken gözünüz arkada kalmadan gönlünüz ferah bir şekilde bizlere emanet edebilirsiniz ve onarımı tamamlandığında gerekli testler yapılarak fabrikadan yeni üretilmiş gibi standartlarına uygun olarak sizlere teslim edilmek üzere yola çıkar.

Arçelik servisi Mecidiyeköy olarak ilk hedefimiz gözlerde 1 numara olmaktı. Üstün kalite, seri elemanlarımız, temiz çalışma stilimiz ve daha birçok özelliğimizle bunu başardık. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmamız bu yolda bize öncülük eden en önemli unsur olmuştur. Bugünlere gelmemizi bunlara borçluyuz. Mecidiyeköy Arçelik servisi olarak yıllardır bu işten aldığımız tecrübemizi siz değerli müşterilerimizin klimalarına uygulayarak kaliteyi çok daha fazlalaştırmaktayız. Bu güne kadar müşterilerimiz her zaman bizden memnun kalmıştırlar. Mecidiyeköy Arçelik servisi olarak yaptığımız işten, müşterilerimizin daha iyi vakit geçirmelerinden her zaman keyif ve mutluluk duymaktayız.

Mecidiyeköy Arçelik servisi olarak klimanızın verimini kaybetmemesi ve daha uygun fiyatlarla çalışması için senelik bakımlarını ihmal etmemenizi öneririz. Servis araçlarımız ve kaliteli elemanlarımız günün her dakikasın da hazırda bekledikleri için servisimizin kapınızda olması fazla uzun sürmeyecektir. Klimanızın bakımını yaptırdıktan sonra hem konfor bakımından hem de fatura bakımından ne kadar fark ettiğini kendiniz göreceksiniz ve inanamayacaksınız.

Mecidiyeköy Arçelik Beyaz Eşya Servisi
Mecidiyeköy  Arçelik Ankastre Tamiri
Mecidiyeköy Arçelik Klima Bakım

KLİMA HATA KODLARI:
E-1 HATAKODU: İÇ ÜNİTE ODA SENSÖR HATASI
E-2 HATA KODU:İÇ ÜNİTE HAVA SENSÖR HATASI
E-3 HATA KODU:İÇ ÜNİTEEVAPARATÖR SENSÖR HATASI
E-4 HATA KODU:KOMPRESÖR ARIZA HATASI
E-5 HATA KODU:GAZ EKSİKLİĞİ HATA KODU
E-6 HATA KODU:ELEKTİRİK BAĞLANTI HATA KODU
E-7 HATA KODU:DIŞ ÜNİTE SENSÖR HATA KODU