216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


Merter Arçelik Servisi

Merter Arçelik servisi olarak klimalarınızda sorunlu bir parçayı değiştirdiğimiz zaman taktığımız yeni parçaya 1 senelik garanti vermekteyiz. Garanti günleri içerisinde klimanıza taktığımız parçada bir arıza çıktığı taktirde ücretsiz bir şekilde değişimi gerçekleştirilecektir. Klimanız daha sonra arıza yapar ve siz başka bir klima servisi çağırdığınız taktirde klimanız garanti kapsamı dışına çıkacaktır. Klimanız için her daim en doğru tercihiniz Merter Arçelik servisidir.

Merter her bölümüne servis araçlarımızla hızlı bir biçimde gelmekteyiz. Klimanız bizim elimizden geçtikten sonra size her mevsimi daha konforlu, rahat, huzurlu, mutlu bir biçimde yaşatacaktır. Merter Arçelik servisi olarak size verdiğimiz üstün hizmetten mutluluk duymaktayız. İş yerlerinizde çalışırken sıcaktan bunalmak veya evinizde kışın soğuktan donmak diye bir sıkıntınız artık kalmayacak.

Merter Arçelik servisi kombi sorunları hayatlarımı direkt etkilemektedir. Nasıl diye sorarsanız hemen söyleyelim kombinizin arızalanması sonucu kış günleri evinizi tam ısıtamayabilir ve hasta olma riskiniz artabilir. Kombinizin sıcak su ihtiyaçlarınızı tam karşılamadığı için sizlerin ve eviniz temizlik işlemlerini aksayarak sizlerin mikrop kapma olasılıklarınız artabilir. Kombileriniz az yakmanıza rağmen çok fazla doğalgaz faturaları ödeyerek hem paranızı çöpe atmış olursunuz hem de aile ekonomisini ciddi bir sarsıntıya uğratabilirsiniz. Yukarda saydığımız sebeplerden dolayı sizlere 7 ün 24 saat kesintisiz şekilde hizmet etmekteyiz

Merter Arçelik Beyaz Eşya Servisi
Merter Arçelik Ankastre Tamiri
Merter Arçelik Klima Bakım

KLİMA HATA KODLARI:
E-1 HATAKODU: İÇ ÜNİTE ODA SENSÖR HATASI
E-2 HATA KODU:İÇ ÜNİTE HAVA SENSÖR HATASI
E-3 HATA KODU:İÇ ÜNİTEEVAPARATÖR SENSÖR HATASI
E-4 HATA KODU:KOMPRESÖR ARIZA HATASI
E-5 HATA KODU:GAZ EKSİKLİĞİ HATA KODU
E-6 HATA KODU:ELEKTİRİK BAĞLANTI HATA KODU
E-7 HATA KODU:DIŞ ÜNİTE SENSÖR HATA KODU