216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


Pendik Arçelik Servisi

Pendik Arçelik servisi en iyi teknisyenleriyle kombi bakımı yapmaktadır,kombi tamiri,kombi onarımı,kombi servisi yapmaktadır.mikrodalga fırınlar, geçmişten günümüze kalan antika fırınlar ve tüm fırın çeşitlerinde görülen sorunlardan birkaçını anlatalım siz sevgili Arçelik kullanıcılarına. Bu sorunlarda fırının her bölgesine istenilen ısıyı eşit bir şekilde dağıtamaması, fırında pişirilen maddenin içini iyi pişirmeme yada hiç pişirememe, fırındaki istenilen zaman ve ısı ayarları yapılmasına rağmen fırının pişirmeye başlamaması veya yanlış değerlerde pişirmesi ve buna benzer tüm sorunları güvenilir ve hızlı bir biçimde çözmekteyiz.

Pendik Arçelik Servisimiz bulaşık makinelerinizin ana kart arızalarını, her türlü switch arızalarını, ve bunlar gibi tüm bulaşık makinesi arızalarını sorunsuz bir şekilde onarmaktadır. Pendik Arçelik Servisimiz elinizi suya değdirmeden arızalı olan bulaşık makinelerinizin onarımını hızlı bir şekilde yaparak sizlere kaliteli bir hizmet vermektedir. Arçelik markasına sahip olan Arçelik beyaz eşyalarınızda çıkabilecek sorunlar yaşantımızı da olumsuz etkiler. Bozulan Arçelik beyaz eşyalarımızı çöpe atmak yerine Pendik Arçelik beyaz eşya servisine yaptırarak hem ıs raf etmemiş olur ve hem de paranızın cebinizde kalmasını sağlarsınız.

Pendik Arçelik servisi ile sınırlı asla kalmayacak olup İstanbul”un Anadolu ve Avrupa yakasına hizmet servisimiz bulunmaktadır. Kombi onarım bakım servisi olarak amaçlarımızdan biri servisimize gelen müşterilerimizi memnun bir şekilde servisimizden ayrılmalarını sağlamak ve tüm sorunları çözerek kafalarının rahat ettirmelerini sağlamaktır, bu amaç doğrultusunda çalışmakta bulunan personellerimiz her türlü koşullarda güler yüzlüdür. Bizi kombi sorunları için aradığınız zaman güler yüzlü konforlu hizmetimiz başlamış olacak ve sizleri 1 dakika bile bekletmek bize yakışmayacak olup hemen sizlere hizmetimiz başlamış olacaktır.

Pendik Arçelik Beyaz Eşya Servisi
Pendik Arçelik Ankastre Tamiri
Pendik Arçelik Klima Bakım

Bulaşık Makinasında F-1 Hatası Nedir?
Bulaşık makinasında f-1 hatası yıkama hata kodudur. Bulaşık makinası f-1 hatasını voltaj düşüklüğünden kaynaklanabilir. Önce voltaj düşük ise ehliyetli bir elektrikçiye voltaj ayarlatılması yapılır. Eğer voltaj normal ise cihazın ısıtma devresinde bir arıza var demektir. Bulaşık makinasının ana kartı veya rezistansı arızalıdır.