216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


Samandıra Arçelik Servisi

Samandıra Arçelik servisi İstanbul un tüm semtlerinde oturmakta olan müşterilerimizin kombi sorunlarını çözmek için veya bakım işlemlerini gerçekleştirmek için uzun yıllardır hızlı kaliteli bir şekilde hizmet etmekteyiz ama hizmet bölgemizin başında İçmeler semti gelmektedir. Sevgili İçmeler halkı ve diğer müşterilerimiz kombilerinizin bakım onarım işlemlerini yaptırmak için bizi tercih eden müşterilerimize teşekkür ederiz ve sizlere daha fazla nasıl hizmet ederiz diye sürekli düşünmekte çalışmaktayız.

Samandıra Arçelik servisi bu düşünme çalışma doğrultusunda öncelikle müşteri memnuniyeti geldiği için tüm çalışanlarımızın daima güler yüzlüdür, sonraki hizmetimiz ise evlere taşıt desteği hizmetidir. Bilindiği üzere kombiler oldukça pahalı ve oldukça ağır cihazlardır sizlerin servise götürecek taşıtlarınız bulunmaya bilir ve dolmuş otobüs tramvay ile götürmek neredeyse imkansızdır. Samandıra kombi servisi olarak bu vahim durumun bilincinde olduğumuz için İstanbul”un tüm bölgelerine ücretsiz taşıt desteği sunmaktayız. Başka bir hizmet özelliğimizden de bahsedelim: ücretsiz kombi sorunu keşif hizmeti. Bir tane örnek verirsek mesela kombinizde bir arıza meydana geldi sizler sorunu ve maaliyetinii bilmiyorsunuz hemen Samandıra kombi onarım bakım servisini arayarak ücretsiz kombi sorunu keşif hizmetimizden faydalanabilir, uzman personellerimizin verecekleri en uygun fiyat ile kendinize bir ödeme planı çizebilir ve kombinizin arızalanmasına neden olan şeyleri ortadan kaldırabilirsiniz.

Samandıra Arçelik servisi en iyi teknisyenleriyle kombi bakımı yapmaktadır,kombi tamiri,kombi onarımı,kombi servisi yapmaktadır.Başka bir hizmet özelliğimiz ise müşterilerimiz yeni bir kombi aldıkları zaman veya taşınırken, ya da kombi yerini değiştirmek istedikleri zaman montaj işlemlerin ihtiyaç duydukları an bizler hemen orada olacağız tüm montaj işlemlerini garantili bir şekilde yapacağız. Samandıra kombi bakım onarım servisinde günümüzde çalışmakta olan tüm kombilerin sorunları çözülmektedir ayrıca hiçbir zaman kombi marka model ayrımı yapılmamaktadır.

Samandıra Arçelik Beyaz Eşya Servisi
Samandıra Arçelik Ankastre Tamiri
Samandıra Arçelik Klima Bakım


Bulaşık Makinasında F-1 Hatası Nedir?
Bulaşık makinasında f-1 hatası yıkama hata kodudur. Bulaşık makinası f-1 hatasını voltaj düşüklüğünden kaynaklanabilir. Önce voltaj düşük ise ehliyetli bir elektrikçiye voltaj ayarlatılması yapılır. Eğer voltaj normal ise cihazın ısıtma devresinde bir arıza var demektir. Bulaşık makinasının ana kartı veya rezistansı arızalıdır.