216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


Şişli Arçelik Servisi

Şişli Arçelik servisi tüm değerli müşterilerimize hizmet sunmaktadır. Beyaz eşyalarınızın onarım bakım periyodik bakım işlemleri Her zaman hızlı, kaliteli, güvenilir ve uygun fiyata yapmayı bugüne kadar amaçladık ve amaçlamaya devam edeceğiz. yıllardır devam eden beyaz eşya servis hizmetimiz hiç aksama yapmadan gücüne güç katarak tüm beyaz eşyalarınızın bakım ve onarımını yapmaya devam ediyoruz. Şişli Arçelik servisimiz bulaşık makinelerinizin ana kart arızalarını parazit, alt switch kondansatörü arızalarını, arızalarını ve bunlar gibi tüm bulaşık makinesi arızalarını güvenilir ekibiyle onarmaktadır. Şişli Arçelik servisimiz elinizi sıcak sudan soğuk suya değdirmeden arızalı olan bulaşık makinelerinizin onarımını yaparak sizlere eşsiz bir hizmet vermektedir.

Şişli Arçelik servisi antika fırınlar, mikro dalga fırınlar, davul fırınlar kısacı tüm fırınlarda görülen ısıyı fırının içine eşit dağıtamama, hamurun çiğ pişmesi yada tam pişmemesi, zaman ve ısı ayarları yapılmasına rağmen fırının pişirmeye başlamaması veya yanlış değerlerde pişirmesi ve buna benzer tüm sorunları güvenilir ve hızlı bir biçimde çözmekteyiz. Arçelik gibi dünya devi bir markanın Arçelik beyaz eşya servisi olarak yaptığımız bütün bu hizmetleri aklınızda hiçbir soru işareti kalmaması için güvenilirliğini ve kalitesini belgelendirmektedir.

Şişli Arçelik servisi beyaz eşyalar hayatımızda oldukça önemli yer almakta ve hayatımızı kolaylaştırmaktadır. Arçelik Beyaz eşyalarınızda çıkabilecek ufak yada önemli sorunlar yaşantımızı da olumsuz etkiler. Arızalan bozulan beyaz eşyamızı çöpe atıp yerine yenisini alacak güce sahip olamayabiliriz. Böyle yapmamak için beyaz eşyalarınızın bakım ve onarımlarını yapacak olan Şişli Arçelik servisi daima yanınızda olacaktır. Şişli Arçelik servisinde ödeme konusunda sizleri hiçbir şekilde sıkıntıya sokmayacak imkanlar bulunmaktadır.

Şişli Arçelik Beyaz Eşya Servisi
Şişli  Arçelik Ankastre Fırın Tamiri 
Şişli Arçelik Klima Bakım

KLİMA HATA KODLARI:
E-1 HATAKODU: İÇ ÜNİTE ODA SENSÖR HATASI
E-2 HATA KODU:İÇ ÜNİTE HAVA SENSÖR HATASI
E-3 HATA KODU:İÇ ÜNİTEEVAPARATÖR SENSÖR HATASI
E-4 HATA KODU:KOMPRESÖR ARIZA HATASI
E-5 HATA KODU:GAZ EKSİKLİĞİ HATA KODU
E-6 HATA KODU:ELEKTİRİK BAĞLANTI HATA KODU
E-7 HATA KODU:DIŞ ÜNİTE SENSÖR HATA KODU