216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


Soğanlık Arçelik Servisi

Soğanlık Arçelik servisi en iyi teknisyenleriyle kombi bakımı yapmaktadır,kombi tamiri,kombi onarımı,kombi servisi yapmaktadır.buzdolaplarında oluşabilecek her türlü arızayı hiçbir tekrarlama göstermeden ve hatta eskisinden daha sağlam olabilecek şekilde onarım ve bakım işlemleri başarılı bir şekilde yapılmaktadır. Simens markasına sahip buzdolabınız herhangi bir nedenden bilmediğiniz dolayı oluşan bir sorunda yanınızda Soğanlık Arçelik servisimiz olacaktır. Arçelik markasına sahip tüm beyaz eşyalarınızda periyodik bakım onarım montaj işlemleri sırasında kullandığımız tüm parçaların 1 yıl garantisi bulunup bir yıl içerisinde bir sorun meydana geldiği zaman hemen Soğanlık Arçelik servisine bir telefon ederek yenisiyle ücretsiz bir şekilde değiştirebilirsiniz.

Soğanlık Arçelik servisi olarak devamlı çalışmakta olan klimalar zamanla yapmış olduğu hava dolaşımı sebebi ile filtreleri kir ve bakteri tutmaya başlar. Bu sağlığımız için tehlikeli bir etkendir. Oluşan bu bakteri ve kir sonucu klimamızda hoş olmayan kokular gelmeye başlar bulunduğumuz ortamı kötü kokulara maruz bırakır. Bakterilerden kaynaklanan bu sorular hassas vücutlarda napolyon hastalığı olarak bilinen hastalığa neden olabilir .Hava dolaşımından kaynaklanan kir , pas lekeler zamanla klimamızın hava dolaşımını engellemekte ve bu durum karşısında klimamızın veriminde gözle görülür düşüşler yaşanır. Klimamızın verimi düştüğünden , klimamız oda sıcaklığını istenilen net değerine getiremediği için , klimamız daha fazla çalışmaya başlayacaktır.

Soğanlık Arçelik Beyaz Eşya Servisi
Soğanlık Arçelik Ankastre Tamiri
Soğanlık Arçelik Klima Bakım

Bulaşık Makinasında F-1 Hatası Nedir?
Bulaşık makinasında f-1 hatası yıkama hata kodudur. Bulaşık makinası f-1 hatasını voltaj düşüklüğünden kaynaklanabilir. Önce voltaj düşük ise ehliyetli bir elektrikçiye voltaj ayarlatılması yapılır. Eğer voltaj normal ise cihazın ısıtma devresinde bir arıza var demektir. Bulaşık makinasının ana kartı veya rezistansı arızalıdır.