216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


Suadiye Arçelik Servisi

Suadiye Arçelik servisi buda bize fazladan enerji tüketimi ve fazladan maliyet olarak faturalarımıza yansıyacaktır. Klimamızın verimi düştüğü için klimamız üzerinde bulunan kompresör ve fan motorları fazladan çalışacak ve dayanama ömründe kısalma olacaktır. Klimamız üzerinde anti bakteriyel ve polen tutucu gibi özellikler varsa bunlarda zamanla toz ve kir sebebi ile görevlerini yapamaz hale geleceklerdir. su boşaltım sisteminde zamanla oluşan kir sebebi ile tıkanmalar meydana gelecek. Bu tıkanma sonucu klimamızın istenmeyen yerlerinden su akması yada evinizde su birikintileri oluşmasına sebep olacaktır. Biriken bu sular zararlı bakterilerin oluşumları için ideal ortamlar oluşturacaktır. Klimamızın sağıklı , düzenli , ekonomik ve verimli çalışmasını sağlamak ve çalışabilirliğini korumak için kullanmış olduğumuz klimalara yıllık bakım onarımını yapmalıyız.

Suadiye Arçelik servisi tüm müşterilerine ücretsiz keşif desteği vardır böylelikle kombinizdeki sorunları, problemleri en ince ayrıntısına kadar ücretsiz olarak öğrenebilir gerekli gördüğünüz takdirde bakım onarım işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Kombilerinizde bir sorun meydana geldiği zaman hemen çöpe atıp yenisini almak hem dinimizce israfa girer bildiğiniz gibi israf oldukça büyük bir günahtır, hem de yenisini alabilecek güce sahip olamayabiliriz. Suadiye Arçelik servisi bu yüzden kombilerinizin onarım bakım işlemlerini Suadiye Arçelik servisine yaptırarak kendinizi büyük bir masraftan kurtarmış olursunuz ve çok uygun fiyatlarımızla kendinizi zora sokmuş olmazsınız. Sizler Suadiye Arçelik servisini aradığınız zaman sizlere sunmuş olduğumuz muhteşem hizmetimiz başlayacak olup ve aklınızdaki tüm kombi sorunları yok olana kadar eksiksiz bir şekilde devam edecektir.

Suadiye Arçelik Beyaz Eşya Servisi
Suadiye Arçelik Ankastre Tamiri
Suadiye Arçelik Klima Bakım

Bulaşık Makinasında F-1 Hatası Nedir?
Bulaşık makinasında f-1 hatası yıkama hata kodudur. Bulaşık makinası f-1 hatasını voltaj düşüklüğünden kaynaklanabilir. Önce voltaj düşük ise ehliyetli bir elektrikçiye voltaj ayarlatılması yapılır. Eğer voltaj normal ise cihazın ısıtma devresinde bir arıza var demektir. Bulaşık makinasının ana kartı veya rezistansı arızalıdır.