216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


Tuzla Arçelik Servisi

Tuzla Arçelik servisi olarak geçmişten gelen deneyimimizi klimalarınıza yazmaktayız. Klimanızın her türlü sorununu en kısa sürede çözmekteyiz. Tuzla Arçelik servisi olarak konforun en üstün şeklini size sunmaktayız. Klimalarınızın yıllık bakımları bulunmaktadır. Bunları yaparsanız klimanız hem daha verimli çalışır hem de cebinizi daha az sarsar. Klimanızın bakımı için bizimle web sitemizden form doldurarak veya sitemizdeki numarayla iletişime geçerek yaptırabilirsiniz. Servis araçlarımız bahariye’ nin her yerine servis yapmaktadır. Bu nedenle bizle iletişime geçtiğiniz zaman çok az bir sürede servisimiz kapınızda olacaktır. Tuzla Arçelik servisi sizlerin memnuniyetini her zaman üst kademe de tutmak için elinden gelenin en iyisini yapmaktadır.

Tuzla Arçelik servisi çalışanlarımız her zaman temizliği göz önünde bulundurarak çalışmaktadır. Bu da alıcılarımızın ev kirliliği derdini ortadan kaldırarak rahatça klimalarını tamir ettirmelerine yardımcı olur. Tuzla Arçelik servisi olarak taktığımız her parçaya 365 gün yani, 12 ay garanti vermekteyiz. Garanti kapsamı içindeyken her hangi bir sorun çıkarsa taktığımız parçayı ücretsiz olarak değiştirmekteyiz. Fakat klimanız sorun çıkardığı zaman başka bir klima servisi klimanıza baktığı takdirde klimanız garanti kapsamı dışına çıkacaktır. Klimanızın en iyi kalitede çalışması için en doğru tercihiniz olduğumuza eminiz. Tuzla Arçelik servisi olarak siz alıcılarımıza ödemelerde de kolaylık sağlamaktayız.
Tuzla Arçelik servisi olarak size her konuda yardımcı olmaya çalışmaktayız. Bu güne kadar tamiratını yaptığımız hiçbir klimadan şikâyet almadık ve bundan sonrada almayacağımızdan kesinlikle emin bulunmaktayız. Alıcılarımızın isteklerini ve görüşlerini her zaman en ön planda tutmaktayız. Alıcılarımızın memnuniyeti bizi her daim huzurlu etmektedir.


Tuzla Arçelik Beyaz Eşya Servisi
Tuzla Arçelik Ankastre Tamiri
Tuzla Arçelik Klima Bakım

Bulaşık Makinasında F-1 Hatası Nedir?
Bulaşık makinasında f-1 hatası yıkama hata kodudur. Bulaşık makinası f-1 hatasını voltaj düşüklüğünden kaynaklanabilir. Önce voltaj düşük ise ehliyetli bir elektrikçiye voltaj ayarlatılması yapılır. Eğer voltaj normal ise cihazın ısıtma devresinde bir arıza var demektir. Bulaşık makinasının ana kartı veya rezistansı arızalıdır.