216 383 50 53 - 383 50 54

0549 713 54 26


Uğurmumcu Arçelik Servisi

Uğurmumcu Arçelik servisi olarak uzun yıllardır bu alanda faaliyet gösteren ve kalitesi ile ender olan kombi teknik servislerden biridir. Bu kaliteli kombi teknik servisimizin sizlere sunmuş olduğu kombi bakım onarım hizmeti sadece Uğurmumcu semti ile sınırlı olmayıp civarındaki semtlerde oturmakta olan müşterilerimize aynı niteliklerle hızlı kaliteli ve güvenilir bir şekilde hizmet etmektedir. Kombi teknik servisi olarak kombilerin onarım ve bakım işlemlerinin gerçekten ustalık gerektiren bir işlemler olduğunu bildiğimiz için teknik servis elemanlarımızın hepsi tecrübeli ve kombi onarım bakımı ile eğitim görmüş uzman kişilerdir böylece çözemeyeceğimiz hiçbir kombi sorunu günümüzde bulunmamaktadır.

Uğurmumcu Arçelik servisi gelen tüm müşterilerimizin isteklerini asla geri çevirmemekteyiz ve müşterilerimiz bizden istedikleri zaman tüm kombilerin montaj işlemlerini garantili olarak yapmaktayız. Uğurmumcu Arçelik teknik servisi olarak sizlerin kombilerinizin onarım bakım işlemelerini yaparken asla kombi marka ve model ayrımı yapmamaktayız, şunu da söylemek istiyoruz. Uğurmumcu Arçelik servisi olarak siz müşterilerimize tavsiyemiz klimanızın periyodik bakımlarını aksatmadan yaptırmanız olacaktır.

Uğurmumcu Arçelik Beyaz Eşya Servisi
Uğurmumcu Arçelik Ankastre Tamiri
Uğurmumcu Arçelik Klima Bakım


Bulaşık Makinasında F-1 Hatası Nedir?
Bulaşık makinasında f-1 hatası yıkama hata kodudur. Bulaşık makinası f-1 hatasını voltaj düşüklüğünden kaynaklanabilir. Önce voltaj düşük ise ehliyetli bir elektrikçiye voltaj ayarlatılması yapılır. Eğer voltaj normal ise cihazın ısıtma devresinde bir arıza var demektir. Bulaşık makinasının ana kartı veya rezistansı arızalıdır.